Xiaomi Redmi Note 9S M2003J6A1G Mi Account Remove

ibrahimpancarr

Yasaklı
redmi note 9s frp yapmam lazım ama yapamıyorum mi account tu aşamıyorum nasıl aşabilirim ? yada uzaktan bağlanıp ücret ile biri yapabilir mi bu server olayları nasıl yapılıyor bilen biri var mı acaba yardım edersiniz çok sevinirim telefon modeli m2003j6a1g

tam bilmiyorum ama bence kapalıdır.
Merhaba ustam, cihazı fastboot moduna alıp pc ye bağlayın ardından pc de cmd ekranı açıp aşağıdaki kodları sırası ile girip enter tuşuna basın, cihaza dair bütün bilgileri görebilirsiniz. Yada cihaz eski sürüm ise açılış ekranın da alt bölümde bl kilidi açık ise unlocked diye yazı çıkar, yeni versiyon ise ekranın üst bölümünde bl kilidi açık ise açılmış kilit ikonu çıkar. Eğer çıkmaz ise bl kilitlidir.

Komut

fastboot devices
fastboot getvar all

Merhaba ustam, cihazı fastboot moduna alıp pc ye bağlayın ardından pc de cmd ekranı açıp aşağıdaki kodları sırası ile girip enter tuşuna basın, cihaza dair bütün bilgileri görebilirsiniz. Yada cihaz eski sürüm ise açılış ekranın da alt bölümde bl kilidi açık ise unlocked diye yazı çıkar, yeni versiyon ise ekranın üst bölümünde bl kilidi açık ise açılmış kilit ikonu çıkar. Eğer çıkmaz ise bl kilitlidir.

Komut

fastboot devices
fastboot getvar all
Ekran Alıntısı.PNG

Komut

fastboot devices
fastboot getvar all
1.PNG
2.PNG
3.PNG
4.PNG

Ustam aşağıdaki linkden minimal adb fastboot dosyasını indirip cmd kodların

Bootloader kilitli ustam, sitenin üzerinde whatsapp ve telegram irtibat numaraları mevcut sayın site yetkililerimiz size yardımcı olacaklardır.
teşekür ederim başka yolu yok mu acaba ne yaptısam bulamadım internette geçilmiyor ekran telefonu etkinleştirin diyor ana ekranda kalıyo wipe yapsamda kurulum başlamadan bu yazıyo geliyo ve geçilmiyor.

teşekür ederim başka yolu yok mu acaba ne yaptısam bulamadım internette geçilmiyor ekran telefonu etkinleştirin diyor ana ekranda kalıyo wipe yapsamda kurulum başlamadan bu yazıyo geliyo ve geçilmiyor.
msj attım dönüş yaptılar onlarda yapamıyormuş bi cihazı nasıl bir yol izlemeliyiz ki ?

ustam bl kapalı şuan tek çare server üzerinden kırmak oda 300 400 tl civarıdır

Geri
Üst Alt