Tavsiye Xiaomi Redmi Note7 Xiaomi Logosunda Kaldı

quash

Üye
elimde redmi note 7 var cihaz orjinal türkiye mi hesabından çıkış yapmadan sıfırlanmış cihaz xiaomi logosunda kalıyor bypass edilmiş yazılım yüklememe rağmen sorun çözülemedi 1 aydır elimde bekliyor yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır.

elimde redmi note 7 var cihaz orjinal türkiye mi hesabından çıkış yapmadan sıfırlanmış cihaz xiaomi logosunda kalıyor bypass edilmiş yazılım yüklememe rağmen sorun çözülemedi 1 aydır elimde bekliyor yardımcı olabilecek arkadaş varmıdır.
Unlockmu Cİhaz Twrp Yükeleyip EFs Silmeyi Denedinizmi

Umt EDl Alıp Uclock Yapabilrsiniz

Operation : Bootloader Unlock (Fastboot)
Searching for Device in FastBoot Mode...OK
Reading Information...OK
FastBoot Ver. : GetVar Variable Not found
Product : wayne
Bootloader : Locked
Unlocking Bootloader...Done
QcFire Ver. 4.9.1

şimdi cihaza görüntü gelmiyor ekran ışığı yanıyor sadece

Operation : Bootloader Unlock (Fastboot)
Searching for Device in FastBoot Mode...OK
Reading Information...OK
FastBoot Ver. : GetVar Variable Not found
Product : wayne
Bootloader : Locked
Unlocking Bootloader...Done
QcFire Ver. 4.9.1

şimdi cihaza görüntü gelmiyor ekran ışığı yanıyor sadece
note7unlock.rar
Step2 ki yükle
Cihazı fastboot moda al
görüntü olmayacak ama cihazı görecek

hocam şuan unlock cihaz fastboot tan rom flashladım redmi note 7 yazısında kaldı miui11 attım step 2 yi yüklemeden rom flashladım bu arada tekrar dönüp flashlasam sorun olurmu

Cihaz unlocked şuan gel görki durum hala aynı

Ekli dosyalar

• IMG_20191224_183452.jpg
    IMG_20191224_183452.jpg
    892.8 KB · Görüntüleme: 38
Peki Twrp Den EFs Sİlmeyi Denedinizmi
bu arada cihaz sıfırladıktan sonra açıldı lakin twrpden bir türlü efs yedeğini aldırmadı takıldı kaldı işlemi defalarca denememe rağmen alamadım. bende sinirlenip efs sildim. cihaz şuan açık ancak imei uçmuş durumda orjinal tr kayıtlı cihazda imei uçurduk

bu arada cihaz sıfırladıktan sonra açıldı lakin twrpden bir türlü efs yedeğini aldırmadı takıldı kaldı işlemi defalarca denememe rağmen alamadım. bende sinirlenip efs sildim. cihaz şuan açık ancak imei uçmuş durumda orjinal tr kayıtlı cihazda imei uçurduk
Yedek Almadan Yapmasaydınız Hocam Keşke Cihaza Sizemi Aİt

twrp yedek aldırmadı takıldı backup kısmında cihaz bana ait sayılır
Şöyle Yedek Almadığınız İcin Sıkıntı Geri Döndürmek Ama Sonuc Olarak Bakarsak Cihazı Kurtardınız Tek Sım repair yapıp Kulanmaya Devam Edin

yaparız ama göndermen lazım

Geri
Üst Alt