Yardım Xiaomi Redmi S2 IMEI Repair Solution

I have this solution but only repair network.

Imei will be 00

niye derken bu sitede ucretli destek verilmiyor mu?

ustad gerılmeye gerek yok msj aralarındakı vakıt bellı erken veya gec mesgulsundur sımdı ozelden bır msj atarmısın veya numara vs ıletısme gecelım kurtulayım bende su redmı s2 den :D

ustad gerılmeye gerek yok msj aralarındakı vakıt bellı erken veya gec mesgulsundur sımdı ozelden bır msj atarmısın veya numara vs ıletısme gecelım kurtulayım bende su redmı s2 den :D
Ustamız günde 1 veya 2 cihazla uğraşmıyor. Neyse tekrar irtibat kuruyorum

bu cihaz icin yardimci olurmusunuz redmi s2 unlock yaptim twrp yuklu root yapildi

bu cihaz icin yardimci olurmusunuz redmi s2 unlock yaptim twrp yuklu root yapildi
Nasıl yapıldığını bilmiyorum. Tavsiye verebilirim. qcn, xqcn ve efs yedeği kesinlikle alın.
EFs silip write mmc ile numara yazın cihazı kapatmadan orjinal qcn yazın sonra restart yapın.

allah razi olsun adnan usta cihaz locked idi unlock dosyasi ile unlock yaptim efs qcn xqcn yedeklerini aldim modem modem1.2 full dump aldim write mmc dedigini denemedimde modemleri silmeyi denedim excel ile xqcn editlemeyi denedim nv metod efs metod denedim bi shey degishtirdin cihaz kendini recoverye atiyor nv data is corrupted hatasi tekrar efs yukleyince aciliyor custim romlar denedim ayni

Geri
Üst Alt