Xioami Redmi Note 12 Pro 5G Ruby Şebeke var Arama Yapamıyorum

İyi forumlar arkadaşlar. Yaklaşık 1 ay önce iki adet redmi note 12 pro 5g modeli telefon aldım(yurtdışı). İki hattında imeisi tamir edilmiş durumda şebeke var internet gayet iyi lakin çoğu zaman ne arama yapabiliyorum ne de arama geliyor. Arama yaptığımda arama ekranında bekliyor ve çalmıyor çağrıyı sonlandırıyor. Ek olarak Vowifi hizmetini kullandığımda hiçbir sorun olmuyor arama yapabiliyorum. Cihazın yazılımı SMOMIXN araştırdığımda fake rom olduğunu anladım. Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-08-13-52-08-800_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2024-01-08-13-52-08-800_com.android.settings.jpg
    264.5 KB · Görüntüleme: 28
Moderatör tarafında düzenlendi:
İyi forumlar arkadaşlar. Yaklaşık 1 ay önce iki adet redmi note 12 pro 5g modeli telefon aldım(yurtdışı). İki hattında imeisi tamir edilmiş durumda şebeke var internet gayet iyi lakin çoğu zaman ne arama yapabiliyorum ne de arama geliyor. Arama yaptığımda arama ekranında bekliyor ve çalmıyor çağrıyı sonlandırıyor. Ek olarak Vowifi hizmetini kullandığımda hiçbir sorun olmuyor arama yapabiliyorum. Cihazın yazılımı SMOMIXN araştırdığımda fake rom olduğunu anladım. Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler. [Gizli içerik]
cihaza bl kilid açılması için başvuru yap kilit açılsın sonra normal rom yükle yeniden repair yap

hocam daha önce denendi mi şu anda bulunduğum bölgeden dolayı telefonu kaybettiğim takdirde yaptırma imkanım yokta ilginiz için teşekkürler, geri dönüşünüzü bekliyorum.

Geri
Üst Alt