Çözüldü Yetkili Hesap Olmadan Xiaomi MTK Cihazlara Yazılım Atmak 2021

tagiyev91

Yasaklı
Selam Aleyküm Arkadaşlar ... Size anlatacağım konuyu kendim test etdim video çektim ver sorunsuz çalıştığı için burda paylaşıyorum....

Yazılim ata bileceğiniz cihazlar şunlar..
Mİ PLAY - REDMİ 6/6A-REDMI 9A REDMI NOTE 8 PRO ... TEST ETDİĞİM CİHAZLAR

Videolar nasıl yapıldığına baka bilirsiniz detaylı çektim... Lütfen emeğe saygı videoları like edin :)

XİAOMİ REDMİ 9A

REDMİ NOTE 8 PRO

gereken tüm yuklemeleri bir linke atdım

Lütfen konu altına yorum yaparken Teşekkürler, Elinize sağlık, süper, sağol, helal olsun gibi kelimeler yazıp konuları kirletmeyelim. Herkes aradığını bu mesajlar yüzünden bulamıyor. Altta beğen butonuna basmanız yeterlidir. Konu ile ilgili sorununuzu veya çözümünüz varsa yorum yapın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
videolar senin değil biri rus diğeri ispanyol videosu

redmi note9s mtk değil qolcom olmaz bu yöntem yani
M2003J6A1I bu versiyona yanlışlıkla pro rom attık cihaz brick modda kaldı edl moda aldım com görüyor yüklemeyede başlıyor romu ama yetki hesabı istiyor acaba yetki hesanı nerden alabilimi

M2003J6A1I bu versiyona yanlışlıkla pro rom attık cihaz brick modda kaldı edl moda aldım com görüyor yüklemeyede başlıyor romu ama yetki hesabı istiyor acaba yetki hesanı nerden alabilimi
ustam senin cihaz redmi note 9 pro ama mtk değil qolcom cihazdın bl kilidi açıkmı

ustam senin cihaz redmi note 9 pro ama mtk değil qolcom cihazdın bl kilidi açıkmı
bl kilidi açık ben joyeuse yükledim telefon kaldı redmi yazısından

B3687BF1-0430-4587-820C-DB236C01888B.JPG

tuşlara basarak cihazı kapat usb takılı olsun kapanınca açılırken sadece seskısmaya bas fastboot mode grmesi lazım yada arka kapak açıksa bataryayı sök tak ses kısmaya bas usb tak yani öğrenmek istedim cihazın tam modeli joyeuse ise ona göre değilse ona göre eğer cihaz joyeuse ve bl açıksa yetkili hesab istemez

tuşlara basarak cihazı kapat usb takılı olsun kapanınca açılırken sadece seskısmaya bas fastboot mode grmesi lazım yada arka kapak açıksa bataryayı sök tak ses kısmaya bas usb tak yani öğrenmek istedim cihazın tam modeli joyeuse ise ona göre değilse ona göre eğer cihaz joyeuse ve bl açıksa yetkili hesab istemez
yani telefoncuya verdim cihazı ama dediğinizde denemedim keşke deneseydim ama cihaz curtana ondan eminim 48 mp kamera yazıyor arkada bende note 9 pro var onda 64 yazıyor telefoncu hallederim sorun olmaz dedi dedim yetki hesabım yok olsa bende halledecektim

Geri
Üst Alt