Bilgi ZTE Nubia Z60 Ultra IMEI Repair NX721J

syprinus

Üye
Herkese merhaba,

ZTE Nubia Z60 Ultra sanırım red magic serisinden sonra en çok satan cihazlardan biri olacak ki,kamera hariç red magic 9 pro ile,işlemci,ram,ekran olarak aynı,bu anlamda fiyat olarakta çok makul geldi,bende bir adet edindim cidden çok memnun olduğu söylemeliyim.(mi5 ten bu zamana kadar hep xiaomi kullanmış biri olarak)

Gelelim can alıcı noktaya,bu cihazın şuan imei repair var mı ? Ne zaman çıkar ? gibi sorular için konu açıp buradan takip etmek istedim.Destek yardım ve öneriler bu başlık altında toplanabilir,tabi yönetici arkadaşlarım için de uygunsa...

Imei Repair hakkındaki güzel haberlerinizi beklemekteyim,

Keyifli forumlar.

Herkese merhaba,

ZTE Nubia Z60 Ultra sanırım red magic serisinden sonra en çok satan cihazlardan biri olacak ki,kamera hariç red magic 9 pro ile,işlemci,ram,ekran olarak aynı,bu anlamda fiyat olarakta çok makul geldi,bende bir adet edindim cidden çok memnun olduğu söylemeliyim.(mi5 ten bu zamana kadar hep xiaomi kullanmış biri olarak)

Gelelim can alıcı noktaya,bu cihazın şuan imei repair var mı ? Ne zaman çıkar ? gibi sorular için konu açıp buradan takip etmek istedim.Destek yardım ve öneriler bu başlık altında toplanabilir,tabi yönetici arkadaşlarım için de uygunsa...

Keyifli forumlar.
merhaba öncelikle cihazınız hayırlı olsun
kayıt hakkında gelişme yok galiba , bir kaç yere baktım ama şuan için olmuyor değişiklik olursa buradan dönüş sağlarım

merhaba öncelikle cihazınız hayırlı olsun
kayıt hakkında gelişme yok galiba , bir kaç yere baktım ama şuan için olmuyor değişiklik olursa buradan dönüş sağlarım

Teşekkür ederim,inş çıkar, red magic 9 pro için çıkarsa aynı zamanda z60 ultraya da çıkar diye düşünüyorum.

Bu arada cihaz da çift imei var fakat,1 adet sim yuvası bulunmakta,yani diğer imei e-sim için sanırım,konuyu okuyan arkadaşlar için yararlı olur umarım.

Arkadaşlar konu ile alakalı bir gelişme var mı?
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Herkese merhaba,

Keyifli forumlar.
Üstadım konu ile alakalı bir gelişme var mı?

Geri
Üst Alt