Yardım Alcatel Pixi 3 8079 Dead Boot

Selamunaleykum sayin arkadashlar. Alcatel pixi 3 cihaz vardi . geldigi zaman logoda kaliyordu. belli bir zaman sonra da recovery-e atiyordu kendini. SP flash tooldan yazilim atmaya calishtigim zaman "

PMT changed for the ROM it must be downloaded

" hatasini aldigim icin sp flash tool yardimi ile format whole flash except bootloader yaptim cihaz sustu? bashina gelen olduysa deneyimini paylashabilir mi ya da fikri olan varsa ?

Selamunaleykum sayin arkadashlar. Alcatel pixi 3 cihaz vardi . geldigi zaman logoda kaliyordu. belli bir zaman sonra da recovery-e atiyordu kendini. SP flash tooldan yazilim atmaya calishtigim zaman "

PMT changed for the ROM it must be downloaded

" hatasini aldigim icin sp flash tool yardimi ile format whole flash except bootloader yaptim cihaz sustu? bashina gelen olduysa deneyimini paylashabilir mi ya da fikri olan varsa ?
Nck yazilimi elimizde olmasi lazim. Sitede de var

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ilgiden dolayi oncelikle teshekkurlker.

Cihaz hic tepki vermiyor nasil yapilacak?
MTK Cihazlar kolay kolay hard brick olmaz. Com vermiyorsa şarj yolları ve data yollarına bakın. Eğer onlarda sorun yoksa bu sefer içini açıp test point noktasını bulup com verdirmek lazım. O zaman belki yazılımı yükler. Veya Jtag yapmak lazım.​

MTK Cihazlar kolay kolay hard brick olmaz. Com vermiyorsa şarj yolları ve data yollarına bakın. Eğer onlarda sorun yoksa bu sefer içini açıp test point noktasını bulup com verdirmek lazım. O zaman belki yazılımı yükler. Veya Jtag yapmak lazım.

Kolay gelsin herkese. Usta Model 8079 yazan Alcatel pixi (alcatel lgogsu gelip gidiyordu. ) yazilim atiyim dedim romu indiridim attim USERDATA kliki kaldirdim *(yazilim atmadan once format whole flash except bootloader ) yaptim . yazilim attim ama cihaz acmadi. Ne PC goruyor ne de bir tepki var? bu bu hafta icinde ikinici kez oldu cokerttim ????

Kolay gelsin herkese. Usta Model 8079 yazan Alcatel pixi (alcatel lgogsu gelip gidiyordu. ) yazilim atiyim dedim romu indiridim attim USERDATA kliki kaldirdim *(yazilim atmadan once format whole flash except bootloader ) yaptim . yazilim attim ama cihaz acmadi. Ne PC goruyor ne de bir tepki var? bu bu hafta icinde ikinici kez oldu cokerttim ????
merhaba ustam. acaba bu sronu çözdün mü ?

Userdata değil de preloader ı kaldırsaydınız çökmezdi

Ayni sorun

Aynisi bende oldu simdi bu nasil cözülücek ?

Merhaba, foruma yeniyim bu nedenle nasıl işlediğini bilmiyorum ancak bu yardım gönderisindeki sorunun aynısını ben de yaşıyorum. Çözümün VIP bölümünde olması ne demek, sorunu nasıl çözeceğim bilmiyorum. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?
Merhabalar hocam. V.İ.P bölümü özel dosya, bilgi ve çözümlere dair bilgilerin paylaşıldığı sitemizde bulunan özel bir alandır. Yıllık üyelik satın alarak bu bölüme giriş yapabilir ve bu özel alandan faydalanabilirsiniz. Site üzerindeki numaralardan mesaj vasıtası ile sayın yöneticilerimiz ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Geri
Üst Alt