Yardım Chimera Tool'u Kendi Sitesinden Alan Oldu mu?

peki ben bi şey soracağım chimera yı kullanan ustalarımıza; şimdi yapılan ödemeyi kredi olarak bizim hesaba geçip alışverişimizi kendimiz yapıyoruz sanırım 1 yıllık pro ile dongle alırsam dongle gelinceye kadar sistemde kayıtlı bilgisayarımdan işlem yapabilirmiyim yoksa dongle gelmesinimi bekleyeceğim acaba?

peki ben bi şey soracağım chimera yı kullanan ustalarımıza; şimdi yapılan ödemeyi kredi olarak bizim hesaba geçip alışverişimizi kendimiz yapıyoruz sanırım 1 yıllık pro ile dongle alırsam dongle gelinceye kadar sistemde kayıtlı bilgisayarımdan işlem yapabilirmiyim yoksa dongle gelmesinimi bekleyeceğim acaba?

Yapamazsın çünkü lisans dongle üzerinde kayıtlı dongle ın amacı o zaten ayrıca pro aktivasyon da dongle yok premium alman gerekiyor

1 yıllık pro hesabı ve ayrıca 20 euro dongle olarak alacağım

Ben siteden almaktan vazgeçtim acilen lazım ve muhtemelen çinden geleceği için 1 2 hafta bulacaktır gelmesi burada bir arkadaş aracılığıyla buldum akşama doğru elimde olacak inşallah

Ben siteden almaktan vazgeçtim acilen lazım ve muhtemelen çinden geleceği için 1 2 hafta bulacaktır gelmesi burada bir arkadaş aracılığıyla buldum akşama doğru elimde olacak inşallah
hadi hayırlısı olsun bakalım umarım banada kullanmak nasip olur telefoncu değilim elimde hediye bir telefon var onun için hesabı aldım ve burada ihtiyacı olan arkadaşlara kazanç beklemeden işlerine lazım olur düşüncesiyle 1 yıllık hesap almaya karar verdim. ihtiyacı olanın işini memnuniyetle yardımcı olmaya gayret edeceğim

vallahi kimseyardımcı olmadı hemen hemen bir çoğuyla görüştüm evet haklılar parayı alan ilgilenecek ama chimera nın kendi hesabına yatan bir para ayrıca fiyatlarda sabit değil bizim türkiye malesef fırsat meraklısıyız 70 euro olan bir ürüne 750 tl istemekte bence hoş değil haa eğer o parada isteniyorsa aktivasyon için en azından yönlendirme yapılabilirdi yardımcı olunabilirdi neyse artık kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz hesabı
70 uero luk dediğin sadece samsung lisans oluyor 520 liraya satılıyor. Malesef chimera şöyle bir şey yaptı resellere de kendi müşterisine de aynı parayı sunuyor. Reseller kredi kartından alamadığı için wu ile ücret yolluyor wu fiyatlarıda üstüne biniyor. Bu nedenle tr de biraz pahalı.
Pro paket fiyatı şu an 800 lira sadece samsung fiyatı 520 lira.

Peki ustalar ben lisans alıp programı hemen kullanmaya başlasam daha sonra Dongle alıp bunu lisans ile eşleme şansımız var mı?
Lisans aldıkdan sonra eşletiremezsiniz. Lisans ile devam edersiniz. Lisans süresi dolunca dongle alabilirsiniz.

Lisans aldıkdan sonra eşletiremezsiniz. Lisans ile devam edersiniz. Lisans süresi dolunca dongle alabilirsiniz.
peki şimdi yatırılan para hesabıma kredi olarak geçip sonradan siteden kendim alışveriş yapacağım doğrumu? ve diyelim ki 1 yıllık pro ve ekstra 20 euro dongle aldım hesabı kullanabilmek için dongle gelmesini beklemek zorundamıyım yoksa hemen kullanabilirmiyim?

peki şimdi yatırılan para hesabıma kredi olarak geçip sonradan siteden kendim alışveriş yapacağım doğrumu? ve diyelim ki 1 yıllık pro ve ekstra 20 euro dongle aldım hesabı kullanabilmek için dongle gelmesini beklemek zorundamıyım yoksa hemen kullanabilirmiyim?
onun hakkında bilgim yok. Siteden aldığınız için onlar aktarım yapabilir.

Bakiye hesabınıza Kredi olarak gelir yatırırken kullanıcı adınızı sormuşlardır.Donglede aynı anda alacaksanız dongle gelene kadar kullanamazsınız.Dongle gelince hesabınızda dongleyi birbirine bağlatmanızda gerekecek.15 günde gelir çinden ptt kargo ile.

Bakiye hesabınıza Kredi olarak gelir yatırırken kullanıcı adınızı sormuşlardır.Donglede aynı anda alacaksanız dongle gelene kadar kullanamazsınız.Dongle gelince hesabınızda dongleyi birbirine bağlatmanızda gerekecek.15 günde gelir çinden ptt kargo ile.
cevabınız için çok tşk ederim birde şöyle bir konu var ingilteredeki arkadaşım ödemeyi site üzerinden değil direk chimeraya ait olan bankaya internet üzerinden göndermiş durumda referans olarak benim kullanıcı ismim yazıyor ama mail adresi kendisine ait olan bi mail adresi vermiş bir sorun olurmu acaba? Hafta sonu olduğu için ilgili kimseye ulaşamadım. arkadaşım acaba yanlış bir şey yapmış olabilirmi endişesi içerisindeyim de

Arkadaşlar support ile görüştüm sorduğum bir kaç sorunun cevabı;

1) Önce lisans alıp daha sonra dongle alarak lisansı dongle a işleme şansımız var mı?
+Evet aslında var ama dongle tek başına satılmıyor lisans ile alman gerek (yani dongle alırken 1 yıllık premium lisans da almamız şart ancak o lisans bittikten sonra lisans alıp dongle ile eşleyebiliriz.)

2) Dongle almayıp sadece lisans alırsak PC değişimi için bir sınır var mı?
+PC kullanımı olarak bir sınır yok lisansını istediğin kadar PC de kullanabilirsin ancak PC ler arası geçiş yapmak için 48 saat beklemen gerek.

3)Dongle ne işe yarıyor?
+Bekleme süresi olmadan PC ler arasında geçiş yapmanı sağlıyor

Arkadaşlar support ile görüştüm sorduğum bir kaç sorunun cevabı;

1) Önce lisans alıp daha sonra dongle alarak lisansı dongle a işleme şansımız var mı?
+Evet aslında var ama dongle tek başına satılmıyor lisans ile alman gerek (yani dongle alırken 1 yıllık premium lisans da almamız şart ancak o lisans bittikten sonra lisans alıp dongle ile eşleyebiliriz.)

2) Dongle almayıp sadece lisans alırsak PC değişimi için bir sınır var mı?
+PC kullanımı olarak bir sınır yok lisansını istediğin kadar PC de kullanabilirsin ancak PC ler arası geçiş yapmak için 48 saat beklemen gerek.

3)Dongle ne işe yarıyor?
+Bekleme süresi olmadan PC ler arasında geçiş yapmanı sağlıyor
Aydınlatıcı bilgi için teşekkürler

Hocam Hiç uzatmadan Alieksp... den alsam dongle ile beraber bir sorun yaşar mıyım? acelem yok. zaten nisan ayına kadar açıldı cihazlar. şuan için ihtiyaç yok ama tedbiri önceden almak lazım.

Hocam Hiç uzatmadan Alieksp... den alsam dongle ile beraber bir sorun yaşar mıyım? acelem yok. zaten nisan ayına kadar açıldı cihazlar. şuan için ihtiyaç yok ama tedbiri önceden almak lazım.
Gümrükte takilmazsa baska engel kalmaz

Arkadaşlar ben satın aldım ve kullanmaya başladım satın aldığım kişi de yaklaşık 1 yıldır iş yaptığım cert vs aldığım kişidir güven konusunda sıkıntı olmaz lisans havaleden 10 dk sonra etkin oluyor Dongle da 1 haftada elinizde satın almak isterseniz numaradan ulaşabilirsiniz benim yönlendirdiğimi söylerseniz sevinirim herkese hayırlı işler

+90 543* *** ** **

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt