Tavsiye Huawai ve Xiaomi Öneri Box

Benim lisans bitimi 2038. Türkiye temsilcisinden aldım. Download mode typce-c aparatı + Dongle 129$.
Ekli dosyayı görüntüle 5549
Bende bi cok yerde boyle gordum hani youtubede bile Dogleni aktiv ederken tipki burdaki gibi yaziyor 2038 bilmiyorum ya bunu dogru durust ogrene bilicegimiz bi yer yokmu yoksa 1 yil beklemek zorunda kalicaz nolucak diye)

Ben cok arastirdim hcu dongle lisanssiz kullanilmiyor doungle başka bir pc ye geçince 24 saat içinde aktif oluyor dongle hemen aktif oluyor hcu 2 yillik 90 dolara aldim y7 2018 prime/pro y6 2018 prime p20lite yapdim sorunsuz.

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bende chimera var ama Y7 2018-2019 modelleri yok Y6-Y5 yok HCU Client'te tüm Huawei modelleri varsa HCU alacam ve w3x'i 1 ay deneyecem memnun kalırsam 2'siyle devam ederim
EFT Dongle'da almayı düşünüyorum sizce bunları alsam EFT'ye gerek kalır mı?

Bende chimera var ama Y7 2018-2019 modelleri yok Y6-Y5 yok HCU Client'te tüm Huawei modelleri varsa HCU alacam ve w3x'i 1 ay deneyecem memnun kalırsam 2'siyle devam ederim
EFT Dongle'da almayı düşünüyorum sizce bunları alsam EFT'ye gerek kalır mı?
Hepsi yeri geliyor lazım oluyor.​

Huawei için sadece HCU Client diyebilirim.

Xiaomi için genelde UFİ Box tercih ediliyor. Ama onun haricinde BST Dongle, UMT Dongle, MRT Dongle tercih edilebilir.

Ustam Huawei için Octoplus ı active etsem Yazılım atmakta, downgrade yapmakta iş görür mü?
yani HCU almadan Octoplus ı active etsem aynı işi görür mü?

Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

Ustam Huawei için Octoplus ı active etsem Yazılım atmakta, downgrade yapmakta iş görür mü?

Octaplus HCU kadar iyi değil Huawei konusunda.bende ilk önce onu aktive etmiştim ama hiç bir işime yaramadı . iş işten geçtikten sonra güncellemeler aldı ama yine de hcu kadar olamaz.
HUAWEİ çok kullanılmıyorsa aktife edebilirsiniz,ara sıra işiniz düşüyorsa ama onu aktive etmek bile nerden baksan HCU dongle fiyatı

Octaplus HCU kadar iyi değil Huawei konusunda.bende ilk önce onu aktive etmiştim ama hiç bir işime yaramadı . iş işten geçtikten sonra güncellemeler aldı ama yine de hcu kadar olamaz.
HUAWEİ çok kullanılmıyorsa aktife edebilirsiniz,ara sıra işiniz düşüyorsa ama onu aktive etmek bile nerden baksan HCU dongle fiyatı

Teşekkür ederim Ustam. Huawei için şu anda Chimera tool kullanıyorum. Ama yazılım atamıyor chimera.
Huawei lerile çalışmak için işimize en iyi yarıyacak HCU mı şimdi Ustam?

Teşekkür ederim Ustam. Huawei için şu anda Chimera tool kullanıyorum. Ama yazılım atamıyor chimera.
Huawei lerile çalışmak için işimize en iyi yarıyacak HCU mı şimdi Ustam?

Kesinlikle, Huawei de en iyi HCU , Sigma da var ama ben onu hiç kullanmadığım için bilmiyorum

Bende bi cok yerde boyle gordum hani youtubede bile Dogleni aktiv ederken tipki burdaki gibi yaziyor 2038 bilmiyorum ya bunu dogru durust ogrene bilicegimiz bi yer yokmu yoksa 1 yil beklemek zorunda kalicaz nolucak diye)

Dongle sınırsız hocam,bende de mevcut.bende çok araştırıp öyle satın aldım.

xiaomi hesap ve imei işlemi için dongle önerebilir misiniz?

best dongle ile hydra önermişlerdi acaba bunların birbirinden üstünlükleri hakkında bir fikkriniz var mıdır?
hydara box kulanan arkdaşar var @Kerem47 ama memnunmu bilemem genelde cok memnun olnaı cıkmadı :)
Umt Kulanıyorum ben hocam umt cok rahat xıaomı cihazlarında işimi görüyor

Geri
Üst Alt