Yardım Huawei Honor 10 COL-L29 Android 8.0 IMEI Repair

sirxan

Üye
Selam Alekum, elimd bitane Honor 10 var 8.1 android EMUI SURUMU 8.1.0 imei islemi yapmak istiyorum yeni model bi telfon MRT imei islemini yapa bilirmi? bilgisi olan varsa lutfen yardim etsin?

Son düzenleme:
Selam Alekum, elimd bitane Honor 10 var 8.1 android EMUI SURUMU 8.1.0 imei islemi yapmak istiyorum yeni model bi telfon MRT imei islemini yapa bilirmi? bilgisi olan varsa lutfen yardim etsin?

Aleykum selam cihaz daha önce gelmediği için uğraşılmadı Cihazın işlemcisi destekliyor elimize gelirse deneyip paylaşırız

Aleykum selam cihaz daha önce gelmediği için uğraşılmadı Cihazın işlemcisi destekliyor elimize gelirse deneyip paylaşırız
MRT ilr deneme yapmak istiyorum ama

*#*#2846579#*#* bu koda acilan Manufacture Mode acilan port driverlerin bi turlu yukluyemedim yardimci olurseniz sevinirim

MRT ilr deneme yapmak istiyorum ama

*#*#2846579#*#* bu koda acilan Manufacture Mode acilan port driverlerin bi turlu yukluyemedim yardimci olurseniz sevinirim
Ustam HiSuite yi kurun driverları yükleyecektir

Ustam HiSuite yi kurun driverları yükleyecektir
cok tesekur ler, ustam ben simdi MRT dongle ile bi imei denemesi yapsam? basarisiz olursam imei ve ya sebeke gidermi bi sorun yasarmiyim gibisinden telfon elimde kalmasin diye ))

cok tesekur ler, ustam ben simdi MRT dongle ile bi imei denemesi yapsam? basarisiz olursam imei ve ya sebeke gidermi bi sorun yasarmiyim gibisinden telfon elimde kalmasin diye ))
Hayır ustam herhangi bi sorun olmaz

denedinmi arkadaş oldumu

Cihazın en son aldığı güvenlik güncellemesi nedir? Ayarlarda yazar.​

İyi günler şu an elimde honor 10 COL-L29 var imei atılmaz diyorlar yardımcı olur musunuz yapabilecek olan var mı?

honor v10a bu işlemi yapabilen kim var bir arkadaşımız sigma ile yaptılar yazmış ama

Hiç bir araçta desteği yok. Şu an bu cihaza IMEI Repair işlemi olmuyor.​

Geri
Üst Alt