Yardım Huawei Honor 8X JSN-L22 IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan yusuf9863
  • Başlangıç tarihi
Arkadaşlar, honor 8x Kirin710 JSN-L22 4gb/128gb cep telefonum var. Yaklaşık 7 aydır imei atabilecek hale gelmesi için bu telefona sahip kişiler olarak bekliyoruz. Ne zaman gelecek bu imei repair yazılımı, server sürümü, boatloader. Bu telefonları hatta kapalı olarak tablet gibi kullanıyoruz. Devlet telefonlardan yüklü miktarda gelir elde etmek ve telefon satıcısı büyük gsm kuruluşların ekmeklerine bal sürmek için pasaport ve imei kayıt paralarını 1.500,00 TL yaparak yurtdışı global sürümlü garantisiz imei kayıtsız telefonların getirilmesine ambargo koydu. Bu vb... İmei kaydı yapılamayan global sürümlü yurtdışı telefonlara sahip kişilerin hali ne olacak. Sabrımız taşma aşamasına geldi. Herkes bekliyor. Ancak, işin uzmanları bu telefona sahip kişilerin ne yapacakları konusunda yol göstermiyorlar. Kimileri de bir takım fırsatçı kuruluşların 400,00 TL. - 800,00 TL. arasında kilit açılarak imei atılabilir diye fısıltı gazeteciliği yapıyor. Akıllı, uzman birisi çıksın bu mağduriyeti gidermek gerçek, anlaşılabilir, yol gösterici bir çözüm sunsun.

dun dogubanktaydim . bir sürü yer dolastim. su an yapılamıyor. yaparım diyen oldu biraktim sonra yapamıyoruz su an diye telefon geldi gittik geri aldik.. boxlara guncelleme gelmesi lazim su an yapilamiyor.
Hocam hangi telefoncular hatırlıyormusun bahsettiğin, bana 331 nodaki ile 426 nodaki dükkan mı? Bana bu iki telefoncu yaparım demişti, boşuna yollamayım bende

Ankara'da sıhhiye balıkçıoğlu çarşısında yapabilen yok. Yaparim diyen bakmadan diyor. boxların bu cihaza desteği olmadığını görünce da olmaz bu diyorlar. Bekliyoruz
Başka bir cihaz alacağım 1 haftadır kapalı telefon

Hocam hangi telefoncular hatırlıyormusun bahsettiğin, bana 331 nodaki ile 426 nodaki dükkan mı? Bana bu iki telefoncu yaparım demişti, boşuna yollamayım bende
kimse yapamıyor ben dukkanlari hatirlamiyorum ama.biri 3.katta digeri de 2.katta idi .

Arkadaşlar, honor 8x Kirin710 JSN-L22 4gb/128gb cep telefonumdan umudum şimdilik kesildiği için BİM'e gelen Meizu Note 8 M822H modelini, çift simcardlı 4gb ram/64gb dahili hafızalısını ₺1.149,00 aldım. Sanırım, Honor 8x imei repair desteği 2020 yılının ortalarına bulacak.

Ekli dosyalar

• S91006-223857(1).png
    S91006-223857(1).png
    134.6 KB · Görüntüleme: 23
Arkadaşlar, honor 8x Kirin710 JSN-L22 4gb/128gb cep telefonumdan umudum şimdilik kesildiği için BİM'e gelen Meizu Note 8 M822H modelini, çift simcardlı 4gb ram/64gb dahili hafızalısını ₺1.149,00 aldım. Sanırım, Honor 8x imei repair desteği 2020 yılının ortalarına bulacak.
Hayırlı olsun

Evet aranan kana ihtiyacimiz var lutfen detayli bir sekilde bilgi alabilirmiyiz??

Lütfen bana da yardımcı olur musunuz Cihazım kapanmak üzere

Geri
Üst Alt