Yardım Huawei Honor 8X JSN-L22 IMEI Repair Sorunu

• Konbuyu başlatan yusuf9863
  • Başlangıç tarihi
Var mi bi gelişme?
1) sd kartı biçimlendirin.
2) GSM social dan cihaza uygun zipli imei repair and frp dosyasını indirin.
3) file commander dosya yöneticisini indirin.
4) file commander dosya yöneticisi ile sd carda girrin. Sd cardın içerisine yeni klasör oluşturun ve dosyanın ismini "dload" olarak adlandırın.
5) GSM social cep telefonu belleğine indirilen Android/data`dan indirdiğiniz cihaza uygun zipli dosyayı çıkarın.
6) Çıkarılan dosyanın içeriğini kopyalayıp, sd card içerisine oluşturduğunuz "dload" dosyasının içeriğine yapıştırın.
7) Telefon arama tuşuna basarak aşağıdaki kodu girin.
* # * # 2846579 # * # *
8) 4. sırada olan "sofware upgrade" kategorilerinden "Memory Card Upgrade" tıklayın.
9) Yazılımı yüklemek ve yükseltmek için yeniden başlatacak.
10) 5-10 dk. Sürecek ve yazılım yüklenecektir.

Bilgiler için çok teşekkürler. Bayramdan sonra hemen deneyeceğim inşallah. Bu işlemler sonrasinda yeni imei nasil yaziyorum?

Sonrasında cihaza uygun pc ortamında ve cep telefonuna bir takım kurtarma, bootloader, uygulamalar indirilecelecek. İmei repair ve frp düzeltmeleri yapılacak. YouTube'de nasıl yapılacağı ile ilgili videolar ve Google play de bu tip uygulamalar var. Bayramdan sonra netleşir diye düşünüyorum.

Inşallah bende bayramdan sonra denemeyi düşünüyorum yapan birileri olursa paylaşırsa hepimiz faydalanmis oluruz.

JSN-L22 Imei Repare Not Work

Ekli dosyalar

• jsn.jpg
    jsn.jpg
    30.9 KB · Görüntüleme: 35
Moderatör tarafında düzenlendi:
Evet arkadaşlar zaman daralıyor çözmemiz lazım artık yokmu şu işten anlayan kimse bigun istanbul'da olanlar buluşup kafakafaya verip. Çözebiliriz belki bukonuyu sinerjiyle

Gece güncelleme almış telefon kontrol edermisiniz

Bu yazılımı deneyenle oldu galiba olmuyormuş ben deneme firsati bulamadim birde cok fazla bilgim yok kurcalayamadim

Cihazın içi açılıp TestPoint yapılacak sonra Sigma veya Hcu gibi cihazlarla yapılıcak
Ustam test point işi nasıl ve hangi durumlarda oluyor bu konu hakkında fazla bilgim yok
Geçen ANE-LX1 cihaza hiçbir şekilde ımeı repair firmwaresi yükleyemedim bu durumda ona test point yapılması mı lazım

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ustam test point işi nasıl ve hangi durumlarda oluyor bu konu hakkında fazla bilgim yok
Geçen ANE-LX1 cihaza hiçbir şekilde ımeı repair firmwaresi yükleyemedim bu durumda ona test point yapılması mı lazım

Mi 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sürüm düşürme frp kaldırma bootloader kilidi açma vs. konularda işlem yapılabilir ANE-LX1 testpoint yapmadan oluyor yöntemleri deneriz olmasa test point yaparız

Geri
Üst Alt