Yardım Huawei Mate 9 MHA-L29 Sim kart Sorunu Ve Ses Sorunu

Ekli dosyayı görüntüle 11338[/QUOTE]
Hocam bilgisayardan da telefondan da yukledim aynisi oldu. Indirdikten sonra dload dosyasinin icinde yukaridakiler cikiyor. Bunlarin en altindakini mi yani ucuncu siradakini mi yeni dload klasorune koplayacam peki. Birde bu sekilde zipli halinde mi olucak

İndirdiğiniz yazılımın içinde dload klasörü zaten var ona hiç karışmayın olduğu gibi SD karta kopyalayın PC den indirdiğiniz yazılıma dosyaları buraya çıkart diyip SD karta kopyalayın hepsi bu. içindekileri boş verin
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

Attığınız ekli dosya o klasörun adını dload yapın tekrar deneyin

Screenshot_20200413_215818 - Hızlı Resim bu resimdeki gibi

Son düzenleme:
İndirdiğiniz yazılımın içinde dload klasörü zaten var ona hiç karışmayın olduğu gibi SD karta kopyalayın PC den indirdiğiniz yazılıma dosyaları buraya çıkart diyip SD karta kopyalayın hepsi bu. içindekileri boş verin

Attığınız ekli dosya o klasörun adını dload yapın tekrar deneyin

Screenshot_20200413_215818 - Hızlı Resim bu resimdeki gibi

Merhabalar,

Dediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde bilgisayara indirdim, SD karta yükledim ve çalıştırınca yine aşağıdaki hatayı verdi. Acaba bu dosyada bir sorun olabilir mi? Yani başka bir yerden indirebilme şansım olabilir mi? Telefonda 9 yüklü. Bunu 8 değilde direk eğer varsa 7 falan indiremezmiyim?
IMG_20200413_211132.jpg

Merhabalar,

Dediğiniz gibi sorunsuz bir şekilde bilgisayara indirdim, SD karta yükledim ve çalıştırınca yine aşağıdaki hatayı verdi. Acaba bu dosyada bir sorun olabilir mi? Yani başka bir yerden indirebilme şansım olabilir mi? Telefonda 9 yüklü. Bunu 8 değilde direk eğer varsa 7 falan indiremezmiyim?Ekli dosyayı görüntüle 11419
Cihazı hisuite üzerinden 8 düşürüp sonra tekrar yazılım yüklemeyi deneyin

Hocam Hisuite üzerinden 8 düşürülmüyor. Sadece 9.0.1.192 sürümü mevcut.
Elinizde Eft Pro Veya Hcu Olması Gerekiyor Düşürebilmeniz İçin
Bunlar Ücretli Bir Boxtur Genelde Cep Telefon tamir Yapan Yerlerde Mevcuttur.

Elinizde Eft Pro Veya Hcu Olması Gerekiyor Düşürebilmeniz İçin
Bunlar Ücretli Bir Boxtur Genelde Cep Telefon tamir Yapan Yerlerde Mevcuttur.

Hocam son olarak dosyayı indirdiğimiz yerde bir sıkıntı olabilir mi? Bunu başka yapabileceğim bir link bulabilme şansım var mı?

Linkte sorun oldugunu sanmıyorum hisuite ile düşmüyor dload ile hata veriyor telefon tamiri yapan bir yere götürün size yazılım atsın veya 9.1.0 daha düşük bir yazılım varsa onuda SD karttan yükleyip sonra tekrar hisuite üzerinden 8 düşürme cikiyormu çıkmıyor mu bakabilirsiniz

Hocam son olarak dosyayı indirdiğimiz yerde bir sıkıntı olabilir mi? Bunu başka yapabileceğim bir link bulabilme şansım var mı?
Hisuite İle Düşmüyorsa Eft Dongle Sart Dosyada Sorun yoktur.

Yardimlariniz icin tesekkur ederim. Benim tarafimdan pek kolay cozulecek bir sikinti degil anlasilan. Telefoncu yolu gozuktu bize:)

Geri
Üst Alt