İstek Huawei P 20 Lite ANE-LX2 Sistem Güncellemesi Almıyor

• Konbuyu başlatan murat2258
  • Başlangıç tarihi
1.jpg
aynı derleme numarasına sahip cihazdan şuanda iki adet var bende repair için gelen
sanırım bu sürüm c636 ülke koduna sahip cihazlar için yayınlanmış son sürüm
kullanımı etkilemez

Peki nasıl yapacaz bu dload klasörü açıp update dosyası işlemi var rom deniyor galiba onu yüklesem bir sorun oluştururmu sizce.
cihaza farklı bir ülke koduna sahip firmware yüklersen
sistemi bozar

Ekli dosyayı görüntüle 5586
aynı derleme numarasına sahip cihazdan şuanda iki adet var bende repair için gelen
sanırım bu sürüm c636 ülke koduna sahip cihazlar için yayınlanmış son sürüm
kullanımı etkilemez
Kullanımı etkilemez derken güncelleyemezmiyim yani
cihaza farklı bir ülke koduna sahip firmware yüklersen
sistemi bozar
Çözümü yokmudur yani diyorsunuz başka bir yolu ya da hangi ülke koduna ait ve ona ait dosyayı nasıl bulabilirim

BURADA üyeliğim olan firmware sitesinde b150 versiyonu var fakat oda 8.0

elbette mümkün fakat profesyonel lisanslı araçlar gerekecektir
bide işlemler risklidir
Yani her romu yüklemek tehlikeli diyorsun ben başka bir forumda yazınca biri bana bir dosya önermişti sistem bilgilerini gösterdikten somra onu indirdim sen söylemesen hemen atacaktım çünkü o tek sorun imeı olur demişti sisteme zara rı olmaz demişti ama tehlikeli diyorsun sen

Yani her romu yüklemek tehlikeli diyorsun ben başka bir forumda yazınca biri bana bir dosya önermişti sistem bilgilerini gösterdikten somra onu indirdim sen söylemesen hemen atacaktım çünkü o tek sorun imeı olur demişti sisteme zara rı olmaz demişti ama tehlikeli diyorsun sen
bu cihazlarla sürekli uğraşıyoruz aç çok birşeyler öğrendik
farklı ülke koduna sahip bir firmware yüklendiği zaman
sensörlerin çalışmaması oem info nun bozulması sistem arayüz ve uygulama gibi sistemde eksikliklere neden oluyor

sensörlerin çalışmaması oem info nun bozulması sistem arayüz ve uygulama gibi sistemde eksikliklere neden oluyor
Anladım çok teşekkür ederim Allah seninle olsun ilgin için çok teşekkür ederim kardeşim

O dload dosyasını denedim olmadı sistem yüklenirken %5te durup hata verdi

O dload dosyasını denedim olmadı sistem yüklenirken %5te durup hata verdi
cihaza yüklemeye çalıştığım firmware dosyasının kaynağı nedir
benimle paylaşabilir misin kontrol edeyim
bağzı firmware dosyaları kabul etmiyor bağzılarını ediyor kabul etse dahi sistemi bozuyor bilgin olsun

Denedim %5te durdu
An-lx2 (C636) larda bir sorun var guncelleme alamayan o kdr cok kişi var ki erecovery denedınızmı Wi-Fi uzerınden orjınal ve son surumu denemeyı ane-lx1 lerde işe yarıyor ama ane-lx2 lerde pek işe yaramıyor sız yınede sansınızı deneyın

An-lx2 (C636) larda bir sorun var guncelleme alamayan o kdr cok kişi var ki erecovery denedınızmı Wi-Fi uzerınden orjınal ve son surumu denemeyı ane-lx1 lerde işe yarıyor ama ane-lx2 lerde pek işe yaramıyor sız yınede sansınızı deneyın
Onu da denedim ama serverlardan dosyayı bulamadı gibi bir hata veriyor

Onu da denedim ama serverlardan dosyayı bulamadı gibi bir hata veriyor
Genişletmek için tıkla ...
1.telefonu kapat 2.kapalı durumda sarja tak ve hemen ses acma ve guc tusuna aynı anda basılı tut ekran gelene kdr bekle 3.erecovery modu goreceksınız Wi-Fi agına baglan diyoruz telefon orjınal ve son surumunu bulup yukluyor sız hiç karısmayın guncellemeyı alamazsa su an yuklu surumunuz hangisi ıse onu tekrardan ındırır veya faıled hatası verır yenıden baslatırsınız telefonunuzu

Genişletmek için tıkla ...
1.telefonu kapat 2.kapalı durumda sarja tak ve hemen ses acma ve guc tusuna aynı anda basılı tut ekran gelene kdr bekle 3.erecovery modu goreceksınız Wi-Fi agına baglan diyoruz telefon orjınal ve son surumunu bulup yukluyor sız hiç karısmayın guncellemeyı alamazsa su an yuklu surumunuz hangisi ıse onu tekrardan ındırır veya faıled hatası verır yenıden baslatırsınız telefonunuzu
Tamam denedim zaten failed hatası verdi yeniden başlattım yani çözüm olmadı bu

Geri
Üst Alt