Çözüldü Huawei P10 Lite WAS-LX1 IMEI Repair Hakkında

tunctelekom1025

Yasaklı
Merhaba ustalar bir konuyu arz etmek için konu açtım. Huawei WAS-LX1 IMEI Repair hakkında Bilgi almak istiyorum. Cihazı açıkken usb hata ayıklama da iken bağlıyorum laptopa Usb aygıt tanınmadı diyor. Chimera Telefonu görmüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
MERHABA USTALAR BİR KONUYU ARZ ETMEK İÇİN KONU AÇTIM İLK DEFA KONU AÇIYORUM İNŞALLAH YANLIŞ BİRŞEY YAPMAMIŞIMDIR.
HUAWEI WAS-LX1 İMEİ REPAİR HAKKINDA BİLGİ ALMAK İSTİYORUM CİHAZI UST HATA AYIKLAMA AÇIKKEN BAGLIYORUM LAPTOPA USB AYGITI TANINMADI DİYOR
CHİMERA GÖRMÜYOR TELEFONU
Cihazın kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın bakalım.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry 

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

Merhaba ustalar bir konuyu arz etmek için konu açtım. Huawei WAS-LX1 IMEI Repair hakkında Bilgi almak istiyorum. Cihazı açıkken usb hata ayıklama da iken bağlıyorum laptopa Usb aygıt tanınmadı diyor. Chimera Telefonu görmüyor.
Nasıl bir hata veriyor cihazın içersin de ki ayarlamalar doğru olabilir. Bilgisayarının sağ köşede donanım hatası olabilir bir kontrol edin derim. Donanım hatasından kastım usb soketi sorunlu olabilir.

Cihazın kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın bakalım.

Kod:

fastboot oem device-info
TAMAM HEMEN YAPIYORUM

Kod:

fastboot oem device-info

Ekli dosyalar

• 20190411_102407.jpg
    20190411_102407.jpg
    986.3 KB · Görüntüleme: 83
  • 20190411_111540.jpg
    20190411_111540.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 77
Yukarıda mesaj yazdım o bilgileri atın bakalım.

cmd yazıyorum başlata telefonu dediginiz gibi baglıyorum hiç birşey çıkmıyor

yaptım usta chimeraya bagladım geliştirici seçeneklerden mtp sarj vs çıkıyourdu RDUNIS yaptım gördü imei yazdım fabrika ayarlarına döndü cihaz

tamam usta oldu öncelikle teşekkür ederim sen bana dedinya ses kapatma tuşuna basılı tut kabloyu tak öyle yaptım cihazı chimera gördü sonra cihazı açtım usb konfirgürasyonunu seç'e tıkladım medya aktarımı mtp den çıkardım RNDIS usb ethernet'e tıkladım cihazı gördü imeı attım fakat fabrika ayarlarına çevirdi chimera

tamam usta oldu öncelikle teşekkür ederim sen bana dedinya ses kapatma tuşuna basılı tut kabloyu tak öyle yaptım cihazı chimera gördü sonra cihazı açtım usb konfirgürasyonunu seç'e tıkladım medya aktarımı mtp den çıkardım RNDIS usb ethernet'e tıkladım cihazı gördü imeı attım fakat fabrika ayarlarına çevirdi chimera
Geçmiş olsun.

teşekkürler usta dikkat ettimde bütün konuları siz paylaşıyosunuz sitede , burhaniye hamdi abiyi tanıyormusunuz

Geri
Üst Alt