Çözüldü Huawei P10 Lite WAS-LX1 IMEI Repair Hakkında

teşekkürler usta dikkat ettimde bütün konuları siz paylaşıyosunuz sitede , burhaniye hamdi abiyi tanıyormusunuz
Yok tanımıyorum. Sadece ben değilim. Diğer arkadaşlarım da var sağolsun onlarda paylaşımlarını yapıyorlar.

usta şimdi ben bu işe daha 3 4 ay dır başladım zz3x var chimeram var sadece benim bir sorunum daha var yardımcı olursan çok sevirim mesela ben heran gibi bir telefonu yedekleyip diger cihaza aktarma konusunda başarısızım samsungları yapabiliyorum smart switch le ama mesela adam samsung getirdi lg telefon aldı bütün herşeyini ona yedeklemem lazım burda bir program paylaşılmıştı onu denedim yedekliyor ama diger telefona yedeklemem için satın al diyor

usta şimdi ben bu işe daha 3 4 ay dır başladım zz3x var chimeram var sadece benim bir sorunum daha var yardımcı olursan çok sevirim mesela ben heran gibi bir telefonu yedekleyip diger cihaza aktarma konusunda başarısızım samsungları yapabiliyorum smart switch le ama mesela adam samsung getirdi lg telefon aldı bütün herşeyini ona yedeklemem lazım burda bir program paylaşılmıştı onu denedim yedekliyor ama diger telefona yedeklemem için satın al diyor
Bizim sitede hepsi var. Siteyi takip ederseniz faydalanırsınız.

İstediğiniz program aşağıdadır.

Tavsiye - İstediğiniz Cihazın Yedeğini Alın

RDUNIS nasil yaptin bir resim atabilirmisin

Geri
Üst Alt