@ORBAL, P20 Lite güncelleme aldı. İmei sorununu nasıl halledebilirim.
Konudaki dosya yi yukleyin. Tekrar repair yapmayi deneyin olacaktir.
Ancak her p20 lite ayni değildir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

IMEI repair yaptıktan sonra sistem güncellemeleri alınabiliyor mu ?

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam repair işlemi yapmak için, bu dosya yüklendikten sonra herhangi bir box'a ihtiyaç oluyor mu? Yada qcn edit yöntemi mi uygulanıyor?

kolay gelsin ustam bu
Huawei P20 Lite ANE-LX1 sürümü 5 mayıs yapmak istiyordum sürümü indirdim dload olarak hafıza kartı attım
bir türlü yapmadım yardımcı olabilirmisin

kolay gelsin ustam bu
Huawei P20 Lite ANE-LX1 sürümü 5 mayıs yapmak istiyordum sürümü indirdim dload olarak hafıza kartı attım
bir türlü yapmadım yardımcı olabilirmisin
1. Zip çıkarın.
2. dload klasörü oluşturun hafıza kartının içine ve sadece Update.zip dosyasını atın.
3. Hafıza kartını cihaza takın ve yazılımı yükleyin.
4. Cihaz yazılımı yükledikten sonra 3 4 kere kapanıp açılır sonra format atma ekranı gelir format atın.
5. Sonra IMEI Repair İşlemi yapın.

Merhaba arkadaşlar ben bir huawei p20 lite aldım. Sonra güncelleme geldi bende güncellemeleri yükledim. Kaçak olduğu için 4 ay sonra imeili kapandı. Tamirciye götürdüm adam yapamadı. Kilitlenme ihtimali var dedi. Bir ay aradan kendiliğinden tekrar imeili açıldı ama gene mesaj geldi 3 ay sonra kapanacak diye. Ben bu telefonu nasıl yapacam yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar ben bir huawei p20 lite aldım. Sonra güncelleme geldi bende güncellemeleri yükledim. Kaçak olduğu için 4 ay sonra imeili kapandı. Tamirciye götürdüm adam yapamadı. Kilitlenme ihtimali var dedi. Bir ay aradan kendiliğinden tekrar imeili açıldı ama gene mesaj geldi 3 ay sonra kapanacak diye. Ben bu telefonu nasıl yapacam yardımcı olabilir misiniz?
Cihaz çift sim ise 8 ay daha kullanım yapabilirsiniz.

Tek Sim ise 4 ay daha var. 1 ay gitti 3 ay kaldı.

Şimdi cihazın modeli bölge ve yazılım bilgileri nelerdir?

Cihazın ayarlar yazılım kısmından derleme numarasını ve cihazın en son aldığı yazılım güncellemesini söylerseniz yardımcı oluruz.

Çift sim ve mesajda 120 gün sonra kapanacak diyordu

Ekli dosyalar

• IMG_20190126_030525.jpg
    IMG_20190126_030525.jpg
    107.2 KB · Görüntüleme: 10
Hocam ben fazla anlamıyorum yabancı kelimeler kullanınca da hepten kafam gitti. İlginiz için teşekkür ederim. :)
Rica ederim.

8 ay daha böyle kullanın bence, hiç güncelleme yapmayın. Son aylara doğru o zamana kadar kullandığımız araçlar güncelleme yayınlar kolayca yaptırmış olursunuz. Yada forumdan gene sorarsanız bizde yardımcı oluruz.

Hocam geçen sefer 4 ay dedi gününde kapandı. Sım kartını ikincisine taktım o da kapanmıştı. Bu sefer de 4 ay olur mu yoksa

Hocam geçen sefer 4 ay dedi gününde kapandı. Sım kartını ikincisine taktım o da kapanmıştı. Bu sefer de 4 ay olur mu yoksa
Siz diğer sim karta hiç takmayın. Sadece sim 1 kullanın şimdilik. 1 kere bile takarsanız o zaman 2 de 4 ay sonra kapanır. Ama çift sim 8 aydır. Bir çok kez denedim.

Geri
Üst Alt