İstek Huawei P20 Lite ANE-LX1 Stock Rom İsteği

Kyk yurdunda olduğum için wifi sıkıntılı ya napacaz? (dünkü dosya için pcyi açık bıraktım)
dosya hazır olduğunda hafıza kartına "dload" adında bir klasör oluştur indirdiğin firmware dosyasını bu klasörün içine kopyala
telefonu kapalı konuma getir hafıza kartını telefona tak ardından ses kısma + ses açma + power tuşların basılı tut ve yükleme başlasın

dosya hazır olduğunda hafıza kartına "dload" adında bir klasör oluştur indirdiğin firmware dosyasını bu klasörün içine kopyala
telefonu kapalı konuma getir hafıza kartını telefona tak ardından ses kısma + ses açma + power tuşların basılı tut ve yükleme başlasın
İnen dosyayı zipten çıkardım ReleaseDoc ve Software adında iki klasör var Software içinde tek klasör var ve adı dload direk bunu mu kopyalayayım? Yoksa direk inen zipi arşivden çıkarmadan sd kartta oluşturacağım dload adlı klasöre mi atayım?

İnen dosyayı zipten çıkardım ReleaseDoc ve Software adında iki klasör var Software içinde tek klasör var ve adı dload direk bunu mu kopyalayayım? Yoksa direk inen zipi arşivden çıkarmadan sd kartta oluşturacağım dload adlı klasöre mi atayım?
"dload" isminde bir klasor varsa bunu doğrudan sd karta aktarın sd karta extradan bir klasör açmayın eğer dload klasörü mevcutsa dosyada

Imei numarasi sorgulandigi zaman yazmaz mi acaba orda

Cihaza ımei tamir ettirdim stock rom yükleyeceğim yardımcı olurmusunuz ?
cihazın üzerindeki zaten stock romdur
şuanda bağzı uygulama ve ayarların eksik olmasının sebebi ülke koduna göre yazılım atılmamasıdır
ve bu nedenden doğan aksiliktir

cihazı arayüz uygulama ve ayarların eksikliğini düzeltmek istiyorsan
ülkemizde yaygın olarak satılan c185 c461 c432 gibi romları cihaza atmayı dene
tek tek denemek gerekiyor uygun romu bulmak için
nokta atışı yapmanda muhtemel c432 ile başla

Benim telefon Imei den kapandı, çok anlamadığımdan telefoncuya gittim her iki sime de imei repair yaptı ve aynı sorun bende de çıktı (system 8.0.0.046 (0A5T)) yazıyor. Güncelleme almıyor ve yazılımda sıkıntılar var. Nasıl stock rom yüklerim ve Imei tekrar silinir mi?
Aynı sorundan bende muzdaribim. Hangi romu attınız ve ime sıfırlandı mı

Aynı sorundan bende muzdaribim. Hangi romu attınız ve ime sıfırlandı mı
Yardımcı olalım.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın bakalım.

fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry

fastboot oem get-build-number

fastboot oem device-info

Yardımcı olalım.

Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki kodları girip çıkan sonucu buraya yazın bakalım.

fastboot oem device-info
Fastboot 2 bilgisayardada çalışmadı 'minimal_adb_fastboot_v1.4.3' dosyayı kurmama rağmen

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yardımcı olalım.

fastboot oem device-info

yönetici olarak açıp deneyin driverlerde sorun olabilir hisuite' yi indirebilirsiniz

1554918092148.png

sonunda başka bir bilgisayarda oldu. Bu işe yarıyor mu vendorcountry failed dedi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst Alt