Huawei P20 Lite ANE-LX2 8.0.0 IMEI Repair Dosyası İsteği

• Konbuyu başlatan sleexc
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Düşmüş şuan.ama yanlış yazılım olduğu için tek çare bu yazılımın aynısından senin model için gerekli tek çare odur.başka yöntemler denesen cihazın çöker normalde erecovery olması lazımdı orjinalı görüp yüklemesi lazım ama sen haya veriyor dedin
simdi tekrar reset attim denedim yine hata verdi benim dusuncem erecovery amaci cokmus cihazlari tekrar geei yuklemwk benim ondan olmadi galiba bi arkadas yanlis rom atmisti cihazina ayni bizim simdiki attigimiz romun aynisini ama cihaz calisar dhrumda degilmis donuyormus erecoveeyden gwei yukleme yapmis ama bizim olmuyor

özet geçiyorum p20 lite ın çindeki sürümü nova 3e. Model numarası ANE-LX2 olarak geçiyor bir başka değiş ile ANE-L22..
elimde 3 cihaz var ikisi nova 3e biri p20 lite
bu konu altındaki romu p20 lite a yükledim klasik systeam 8.0.0.46 tamam onu p20 lite olduğu için halletim..
bu arada cihazların hepsi C636
yanlız nova 3e olanın birinin güvenlik yaması düşüktü hiç rom atmadan onda istediğimi yaptım oda cepte
sona kalan nova 3e ye bu konu altındaki romu yükledim ama ne yaptısaym p20 lite gibi erecoveryden güncelleme yaptıramadım..
easy frimware de dosylarını eklediler..
hayır çalışacağını bilsem alacam..
1 aya kadar çıkar dosyalar piyasaya..
herkese kolay gelsin..

özet geçiyorum p20 lite ın çindeki sürümü nova 3e. Model numarası ANE-LX2 olarak geçiyor bir başka değiş ile ANE-L22..
elimde 3 cihaz var ikisi nova 3e biri p20 lite
bu konu altındaki romu p20 lite a yükledim klasik systeam 8.0.0.46 tamam onu p20 lite olduğu için halletim..
bu arada cihazların hepsi C636
yanlız nova 3e olanın birinin güvenlik yaması düşüktü hiç rom atmadan onda istediğimi yaptım oda cepte
sona kalan nova 3e ye bu konu altındaki romu yükledim ama ne yaptısaym p20 lite gibi erecoveryden güncelleme yaptıramadım..
easy frimware de dosylarını eklediler..
hayır çalışacağını bilsem alacam..
1 aya kadar çıkar dosyalar piyasaya..
herkese kolay gelsin..
Ben ne yaptimsa erecovery den guncelleyemedim sorun ne oldugunuda kimse bilmiyor eski roma nasil donulur caresi yok galiba

Usta cihaz eski verdiğin dönün aynısı yine dosyalarım uygulaması kayboldu şimdi ne yapacağımı şaşırdım

Mümkün değil kardeşim kesinlikle cihazın ozaman o model değil yanlış modeli veriyorsun cihazının arkasında huawei yazısının hemen yanında küçük bir yazı var ANE-LX kaçtır

Mümkün değil kardeşim kesinlikle cihazın ozaman o model değil yanlış modeli veriyorsun cihazının arkasında huawei yazısının hemen yanında küçük bir yazı var ANE-LX kaçtır
ANELX2 yazıyor hatta huaweı servisiyle görüşmüstüm imei bakmısştı anneL22 dedi tabi cihazi ilk aldığımda şimdi kaldiık yine böyle dosyalarım gitti 2 önce telefoncu bu romun eylül yamasını tekrar atmıstı yine mecbur telefoncuya gitmem lazım bu yama 1 haziran

ANELX2 yazıyor hatta huaweı servisiyle görüşmüstüm imei bakmısştı anneL22 dedi tabi cihazi ilk aldığımda şimdi kaldiık yine böyle dosyalarım gitti 2 önce telefoncu bu romun eylül yamasını tekrar atmıstı yine mecbur telefoncuya gitmem lazım bu yama 1 haziran

Şuan sana verdiğim LX2 ve L22 dir başka yazılım yok ayarlar kısmında yazılım kısmında ne yazıyor bunu attıktan sonra

Ekli dosyalar

• IMG_20181209_205228.jpg
    IMG_20181209_205228.jpg
    214.7 KB · Görüntüleme: 21

Senin cihaz c636 modeli değildir ikitane yazılım var onlarıda sana verdim başka yok

cihazı yeni aldıgımda bu rom üstündeydi müsteri hizmetleri senin cihaz hong kong ddedi

Sana şuan verdiğim yazılım odur ben onunla düzelttim cihazları istersen tekrar yükle mümkün değil eğer seninki buysa orjinal yazılım budur başkada yazılım yoktur

Cihazı Bilgisayara Bağlayıp adb shell yaptıktan sonra bu komutu gir hangi bölge olduğuna bakalım getprop ro.hw.custPath

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt