Huawei P20 Lite ANE-LX2 8.0.0 IMEI Repair Dosyası İsteği

• Konbuyu başlatan sleexc
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başkasının emeğini lütfen tarafınızdan oluşturulmuş gibi Ben yaptım demeyin ! Dosyalar zaten herkes tarafından erişimi var. Orada sadece ufkunuz kadar dosya bulursunuz biraz araştırın lütfen.

Nasıl yani ne demek istiyorsun kardeşim satın aldığım dosyadır ben upload ettim sileyim mi bakalım kim eklemiş iyi araştır derim

Başkasının emeğini lütfen tarafınızdan oluşturulmuş gibi Ben yaptım demeyin ! Dosyalar zaten herkes tarafından erişimi var. Orada sadece ufkunuz kadar dosya bulursunuz biraz araştırın lütfen.

Şimdi sildim bakalım herkesin erişimimi parayla alman gerekiyor şimdi sildim bakalım herkes içinmi bütün siteler parayla veriyor ama demekki bende parayla vermem gerekiyormuş şimdi sildim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181209-211515.jpg
    Screenshot_20181209-211515.jpg
    81.1 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_20181209-211515.jpg
    Screenshot_20181209-211515.jpg
    81.1 KB · Görüntüleme: 24

Herkes parayla veriyor bu gönderdiğim dosyayı ben ise siteye yardım olsun diye upload ettim ama arkadaş bana diyorki herkese açık dosyadır.bende biliyorum herkese açık dosyadır ama bedava değildir ben ise iyilik yapıp bedava herkese upload ettim ama etmemem gerekiyormuş

Herkes parayla veriyor bu gönderdiğim dosyayı ben ise siteye yardım olsun diye upload ettim ama arkadaş bana diyorki herkese açık dosyadır.bende biliyorum herkese açık dosyadır ama bedava değildir ben ise iyilik yapıp bedava herkese upload ettim ama etmemem gerekiyormuş
Siteye Elbette Yardım edebilirsiniz. Test etmiş olduğunuz ve dosyanın içeriği hakkında Bilgi ve denendiğine dair paylaşımlar da gerekli konu Başlığı da açabilirsiniz yazabilirsiniz.

Claro aramama göre Arjantin olarak geçiyor arjantin Bölge kodu C25 yazılım deneyin.
bu romu attım bölge olarak değişiyormu mesela cihazı aldığımda c636 dı bu romu attım c636 değişirmi

Ekli dosyalar

• IMG_20181209_205754.jpg
    IMG_20181209_205754.jpg
    231.5 KB · Görüntüleme: 18
O dediğiniz işlem için oeminfo değişikliği yapılması gerekiyor fakat bunun içinse cihazın Bootloader kilidi açık olması lazım. Daha önce deneme gibi bir durumum olmadı. Ayrıca Downgrade ve upgrade yaptığım cihazın Ülke bilgisi yazılımsal olarak değişmedi.

O dediğiniz işlem için oeminfo değişikliği yapılması gerekiyor fakat bunun içinse cihazın Bootloader kilidi açık olması lazım. Daha önce deneme gibi bir durumum olmadı. Ayrıca Downgrade ve upgrade yaptığım cihazın Ülke bilgisi yazılımsal olarak değişmedi.
cihazı aldığımda c636 idi nasıl şimdi meksika oldu onu anlamadım bu konuuu nasıl aşarım usta lütfen yardım edin eski stok roma nasıl dönerım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt