Huawei P20 Lite ANE-LX2 Güncelleme Lazım

FIG-LX1 C432 Lazım bulamadım derleme de yazılım yuledım on5u oldu elınde olan lınk atabılırmı

Kardeşim bu sorun bedende vardı kesin çözümü buldum. Bende ımeı repairden sonra 8.0.0.046 sürümüne mahkum oldum ama şuan Ane-Lx2 8.0.0.180(C636) sürüme çok basit yolla geçtim

Bu sorun çözülmüştür arkadaşlar. Defalarca yazmama rağmen aynı soruları tekrar soruyorsunuz.

Bu ANE-LX2 C636 cihazı en son sürüme yani 178 sürümüne kadar güncelleme yüklenebiliyor.

Şu an VIP bölümünde bulunan 140 yazılımı eğer güncelleme alırsanız 178 sürümüne kadar çıkabilirsiniz. Ama almazsanız sorun değil manuel olarak yükleme yapılıyor.

Ama bu dosyalar VIP bölümünde bulunmaktadır. VIP bölümü de şu an kullanıcılara açık değildir. Dosya olarak ücretli şekilde isteyene veriyoruz.

Sitemizin ayakta kalması ve paylaşımların devam etmesi için buna mecburuz. Sitenin tek gelir kaynağı google adsense reklamlarıdır. Onun dışında bizde bu dosyaları ücretli olarak satın alıyoruz.

Ama illa kendim yapmak istiyorum diyenler Google'da araştırıp farklı yöntemler deneyebilir.
Hocam benim cihazda eskiden ane lx2 8.0 120 c636 sürümündeydi daha sonra nurda payşamış olduğunuz imei repair + frp romunu yükledim cihaz ane lx2 8.0 046 sürümüne döüşütü. Eğer çözüm buysa ben bu dosyayı istiyorum. nasıl vip olabilirim.

Hocam benim cihazda eskiden ane lx2 8.0 120 c636 sürümündeydi daha sonra nurda payşamış olduğunuz imei repair + frp romunu yükledim cihaz ane lx2 8.0 046 sürümüne döüşütü. Eğer çözüm buysa ben bu dosyayı istiyorum. nasıl vip olabilirim.
Özelden mesaj attım.

Hocam birşey sormam gerekiyorda şimdi ben teknikçi arkadaştan bootloader kodunu aldım. Ancak oem kilidi geliştirici seçeneklerinde görükmüyor. ne yapmam gerekiyor.

Hocam birşey sormam gerekiyorda şimdi ben teknikçi arkadaştan bootloader kodunu aldım. Ancak oem kilidi geliştirici seçeneklerinde görükmüyor. ne yapmam gerekiyor.
Eğer cihazı unlock yapmak istiyorsanız. Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Ardından Bilgisayarınızda CMD açın ve cihazı unlock yapmak için kodu girin.

fastboot oem unlock (kilit-açma-kodu

Eğer cihazı unlock yapmak istiyorsanız. Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Ardından Bilgisayarınızda CMD açın ve cihazı unlock yapmak için kodu girin.

fastboot oem unlock (kilit-açma-kodu
hocam kilit açma kodu dediğiniz bootloader kodumu

hocam aynısını yaptım ancak benden geliştirici seçeneklerinden oem unlock açmamı istiyor bende görükmüyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
peki nasıl yapılacak hocam. Eskiden bende vardı. Ancak burada paylaşılan imei repair+frp romu yüklendikten sonra kayboldu.
lüten yardım edin kaç aydır bekliyorum.
Özelden konuştuk vereceğim yazılımı yüklediğiniz zaman sorun düzelecektir.

Geri
Üst Alt