Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX2J C11 Android 9 IMEI Repair

themerig

Yasaklı
Huawei p20 (c11) ANE-LX2J Android 9 bu model için imei repair yapamıyorum. lütfen yardımcı olabilir misiniz.

@sensiz_asla denemedim size zahmet nasıl yapılabileceğini tarif edebilir misiniz?
PC ye Hisuite programini indiriyorsunuz güncellemeleri kontrol diğer sürüme geç diye bir seçenek çıkıyor ordan 8 sürümüne düşürüp sonra düşük yamalı 8 sürümü yükleyip imei repair işlemi yapabilirsiniz

Hi Suite ile 8.0 a downgrade yap sonra uygun romu bulup sd card la surumu indirin sigma ile isi tamamlayin

@vusal7474 belirtmiş olduğu gibi uygun yazılımi bulup SD kart dload yöntemiyle bir daha sürüm düşürmeniz lazim

@sensiz_asla android 7 ye mi düşürelim sürümü dlod sd kart yöntemi ile.
hayır 8 sürümününde farklı derleme numaraları var mesela sizin cihazınızın derleme numarası ane-lx1 8.0.0.180 c432 diyelim ane-lx1 8.0.0.144 c432 ye düşürmeniz lazım , sitede ane-lx2j c11 sürüm düşürme yazılımı yok sanırım olsaydı linkini atardım

@sensiz_asla tamam bu dediğinizi de anladım hoam bu işlemi yaptıktan sonra. chimera işimi görecek mi acaba ?

@sensiz_asla halebtech den bir dosya buldum sd ile onu deneyeyim bir . daha sonra chimera dan bakalım

@sensiz_asla Anne-L22J(ANE-LX2J)_8.0.0.110(C635)_Firmware_Android_8.0.0_EMUI_8.0.0_05015ARD rar dosyasının adı bu

Geri
Üst Alt