Yardım Huawei P20 Lite ANE-LX2J C11 Android 9 IMEI Repair

sizin cihazınız ane-lx2j c11 indiriğiniz yazılım ANE-LX2J c635 bu dosyayı kullanırsanız sürüm düşürseniz bile derleme numaranız bozulacaktır imeı repiar işlemi yapabilirsiniz ama bu seferde derleme numaranızı düzeltmek zorunda kalırsınız
Huawei P20 Lite 8.0.0.140 (C636).zip buda ane-lx2 c636 sürüm düşürme yazılımı sitede mevcut bunuda indirebilirsiniz ama uygun yazılım değil derleme numaranız bozulur

@sensiz_asla derleme numarasının bozulması sonucunda bize getirebileceği eksileri varmıdır.

@sensiz_asla biz bir şekilde imei repair yapalım ozaman. daha sonra derleme numarasını düzeltiriz. hisuiti ile deneriz yükseltmeyi yada bu şekilde uygun romlar bulup sd cart ile güncellemeye düzeltmeye çalışırız. çözümü var sanırım derleme numarasının bunun cevabını verin size zahmet birde. imei repair den sonra path cert serfitika gibi olayları varmı samsung gibi yada formatta yada güncellemelerde cert silinmesi gibi bir olay varmı. yada root yapmadan imei olmaz gibi olaylar var mı . huawei ilk defa deniyorum

@sensiz_asla biz bir şekilde imei repair yapalım ozaman. daha sonra derleme numarasını düzeltiriz. hisuiti ile deneriz yükseltmeyi yada bu şekilde uygun romlar bulup sd cart ile güncellemeye düzeltmeye çalışırız. çözümü var sanırım derleme numarasının bunun cevabını verin size zahmet birde. imei repair den sonra path cert serfitika gibi olayları varmı samsung gibi yada formatta yada güncellemelerde cert silinmesi gibi bir olay varmı. yada root yapmadan imei olmaz gibi olaylar var mı . huawei ilk defa deniyorum
Huaweilerde sorun olmuyor Samsung gibi hatta uygun rom olursa güncelleme de alıyor root bootloader kilidi bu işlem için gerekli değil çözüm cihazın kendi yazılımini yüklemek yoksa derleme numarası duzeltilmeyebilir

SD Kart dload yöntemiyle yukleme yapmayı biliyorsunuz degilmi

@sensiz_asla son durum bu ekte resim
0b228808-66e3-4969-9c1b-dc5ee5abfe37.jpg
ekledim

@sensiz_asla telefonda sürüm yüksek iken sms uygulaması bile yoktu. şimdi tamamen düzeldi uygulamalar. ama dediğiniz gibi derleme no bozulmuş. şimdi imei repair deneyeyim. daha sonra derleme numarasına bakarız.

@sensiz_asla telefon acıldı. kodu girdikten sonra çıkan bilgiler şu şekilde : vendor: softbank country : jp

Geri
Üst Alt