İstek Huawei P20 Lite (C432) 9.1.0.257 Downgrade Yazılımı Lazım

hocam belki yeri değil ama son bir şey daha jiroskop sensörüne kafayı taktım ane-lx1 c432 telefonu ane-lx2 C185 bölge koduna derleme numarası değişmeden ve arayüzde herhangi bir eksiklik olmadan hcu üzerinden değiştirebilirmiyim bootloader kildi acık zaten telin
Deneyin, değişmesi lazım.​

silivriserdar hocam ben daha önce her hısuiteye bağladığımda cihazı 8 sürümüne düşürme cıkıyordu 1 kasım güvenlik yamasını aldım 9.1.0.257 sürümü bu sefer cıkmadı nedeni yenı güvenlik yamasımı yoksa başka bir şeymı

HiSuite 9.0.3.300.zip

bu sürümle düşürdüm aynı telefonu. arkasina sigma dan tekrar düşürdüm mevcut repair rom ile.

Sizin verdiğiniz hisuite sürümunde bağlantı yok hatası alıyorum son sürüm hisuite artık kodla bağlanıyor birde telefonada hisuite indiriliyor sürüm uyusmazligimi oluyor acaba
Arkdaşın Veridği Sürümün Aynısı Kulanıyorum Coğu Huawelerin Sürümünü Ordan Düşürüyorum

Sizin verdiğiniz hisuite sürümunde bağlantı yok hatası alıyorum son sürüm hisuite artık kodla bağlanıyor birde telefonada hisuite indiriliyor sürüm uyusmazligimi oluyor acaba
hisuite ile inmediyse board software ardindan imei repair yazilimi yüklemeniz lazım.

Arkdaşın Veridği Sürümün Aynısı Kulanıyorum Coğu Huawelerin Sürümünü Ordan Düşürüyorum
Bilgi için tşkler hocam konudada belirtmiştim şu anlik downgrade lik bir isim yok ama ilerde olabilir bu arada telefonunda hcu uzernden eski bölge kodunu duzelltiim olmazsa downgrade işini hallederim bı şekilde

hisuite ile inmediyse board software ardindan imei repair yazilimi yüklemeniz lazım.
Anladım tşkler 9.1.257 sürümünü dload yöntemiyle 9.1 sürümünün daha düşük bir güvenlik yamasina dusurebilirim daha önce denemiştim ise yaramıştı sonra hisuite 8 surumune düşürmeyi yakalayacaktır olmasa alternatifleri degerlendiririm

Anladım tşkler 9.1.257 sürümünü dload yöntemiyle 9.1 sürümünün daha düşük bir güvenlik yamasina dusurebilirim daha önce denemiştim ise yaramıştı sonra hisuite 8 surumune düşürmeyi yakalayacaktır olmasa alternatifleri degerlendiririm
hocam düşürmesse board software yükle düzelir cihazi tp moduna almanız lazım burada paylaştım

İşlem cozuldu huawei suite ile 8.0.0.180 eski sürüme düşüyor. düştukten sonra hcu ile işlem ok.

Geri
Üst Alt