Çözüldü Huawei P20 Lite Güncelleme Sorunu

• Konbuyu başlatan cankat47
  • Başlangıç tarihi
C

cankat47

arkadaşlar öncelikle herkese merhaba,
huawei dünyasına yeni katıldım şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
yurtdışından p20 lite çift hatlı cihaz aldım ama cihaza imei atıldı. şimdi cihaz 4 gb ram e sahip olduğu halde arada kasmalara sebep oluyor. acaba üzerindeki rom uygun olmayabilir mi ve ben güncelleme geldiğinde wi-fi üzerinden nasıl güncelleyebilirim.
yani sonuç olarak en stabil ve otomatik güncelleme yapabileceğim rom hakkında yardım bekliyorum.
Screenshot_20190507-160601.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
yurtdışından p20 lite çift hatlı cihaz aldım ama cihaza imei atıldı. şimdi cihaz 4 gb ram e sahip olduğu halde arada kasmalara sebep oluyor. acaba üzerindeki rom uygun olmayabilir mi ve ben güncelleme geldiğinde wi-fi üzerinden nasıl güncelleyebilirim.
yani sonuç olarak en stabil ve otomatik güncelleme yapabileceğim rom hakkında yardım bekliyorum.
Ekli dosyayı görüntüle 4232
Merhaba Hocam IMEI Acık Şekilde Resim Paylaşmayın Düzelttim Şimdilik Ben... Ayrıca Cihazınıza IMEI Repair Yazılımı Yüklendiği İcin Derleme Nmarası Bozulmuştur @Nbrios Ustamız Bu Konuda Daha Detaylı Bilgi Verir

Ekli dosyayı görüntüle 4232
slm hisuite üzerinden orjınal romunu ve son sürümünü yüklüyebilirsiniz ama husite imeı repair yapılmış cihazların günccelemesini her zmn görmüyor.ikinci secenek telefonunuzu kapatın, kapalı durumda şarja takın sonra ses yükseltme ve güç düğmesine basılı tutun ekran gelene kdr bekleyın sonra elinizi cekın recovery download önüne cıkacak onu sec ve wi-fi ağına bağlan sonra telefon orjinal romunu yükliyecek bü işlem wi-fi hızınıza bağlı olarak brz zaman alabilir ama kesınlıkle karışmayın telefon orjinal romunu yükleyip kendisi acılacak sonra fabrika ayarlarına kesinlikle dönder ki imei repair yapılmış romdan kaynaklı sistem hataları kalmasın.Bendede aynı sorun vardı bu iki işlemle çözdüm kesinlikle işe yarar.

slm hisuite üzerinden orjınal romunu ve son sürümünü yüklüyebilirsiniz ama husite imeı repair yapılmış cihazların günccelemesini her zmn görmüyor.ikinci secenek telefonunuzu kapatın, kapalı durumda şarja takın sonra ses yükseltme ve güç düğmesine basılı tutun ekran gelene kdr bekleyın sonra elinizi cekın recovery download önüne cıkacak onu sec ve wi-fi ağına bağlan sonra telefon orjinal romunu yükliyecek bü işlem wi-fi hızınıza bağlı olarak brz zaman alabilir ama kesınlıkle karışmayın telefon orjinal romunu yükleyip kendisi acılacak sonra fabrika ayarlarına kesinlikle dönder ki imei repair yapılmış romdan kaynaklı sistem hataları kalmasın.Bendede aynı sorun vardı bu iki işlemle çözdüm kesinlikle işe yarar.
İkinci seçeneği uyguladuğımda imei silinir mi? Ayrıca cihaz sıfırlanır mı

imei konusunda garanti veremem bende gitmedi deneyen arkadaşlardada gitmedi orjinal rom yüklediğinde verilieriniz silinmez ama fabrika ayarlarına sıfırlama yaptığınızda verilieriniz silinir şu an telefonunuz 4,5 g yok 4g var değilmi dosyalar fln da yok magazin kilit acma yok doğrumu

imei konusunda garanti veremem bende gitmedi deneyen arkadaşlardada gitmedi orjinal rom yüklediğinde verilieriniz silinmez ama fabrika ayarlarına sıfırlama yaptığınızda verilieriniz silinir şu an telefonunuz 4,5 g yok 4g var değilmi dosyalar fln da yok magazin kilit acma yok doğrumu
Evet doğru temada uygulayamıyorum.

Cihazınız Repair yapılmadan daha önce farklı bir rom ile downgrade yapılmış ve repair yapılmış görünüyor. Oem ve Yatay dikey sensör çalışıyor mu kontrol edin. Bu cihazı normal hale getirmek istiyorsanız
Fastboot mode alın
fastboot getvar vendor country

Gerekli işlem hakkında bilgi verelim.

Cihazınız Repair yapılmadan daha önce farklı bir rom ile downgrade yapılmış ve repair yapılmış görünüyor. Oem ve Yatay dikey sensör çalışıyor mu kontrol edin. Bu cihazı normal hale getirmek istiyorsanız
Fastboot mode alın

Gerekli işlem hakkında bilgi verelim.
Yatay dikey sensör çalışıyor. Oem nedir bilemedim. Tema uygulanmıyor. Cihazı daha stabil hale getirmek ve güncellemeleri cihazdan yapabilmek istiyorum.

Yatay dikey sensör çalışıyor. Oem nedir bilemedim. Tema uygulanmıyor. Cihazı daha stabil hale getirmek ve güncellemeleri cihazdan yapabilmek istiyorum.
Fastboot mode alın
Bu İşlemler Yapın Cıkan Sonucu Yazın Buraya Ustamız Yardımcı Olur Size

Dediğiniz gibi yapıp orjinal rom dönmek istedim ama " getting package info failed" uyarısı alıyorum ne yapmam lazım

Evet recovery moda girdim WiFi açıktı. Cihaz huawei nova 3e ane lx2 c636 android 8.0.0.120

Cıhazınızın derleme surumu ane lx2 8.0.0.120(C636) degılmi orjinal surumu bu zaten ımeı depar yapılmış cıhazlarda 8.0.0.46(0XCB)gıbı ozel romu bu yontemle İki defa Ane-x1 8.0.0.178(C432)orjınal romuna çevirdiım ve hata almadım bu yontemle Wi-Fi agınız uzerınden telefonunuza son surumu Yukler guncelleme yoksa bile aynı surumu Yukler

Cıhazınızın derleme surumu ane lx2 8.0.0.120(C636) degılmi orjinal surumu bu zaten ımeı depar yapılmış cıhazlarda 8.0.0.46(0XCB)gıbı ozel romu bu yontemle İki defa Ane-x1 8.0.0.178(C432)orjınal romuna çevirdiım ve hata almadım
Aynen dediğin gibi hepsi güncelleme alır mı peki
IMG_20190508_180046.jpg

Geri
Üst Alt