Çözüldü Huawei P20 Lite Güncelleme Sorunu

• Konbuyu başlatan cankat47
  • Başlangıç tarihi
Cihazınız Repair yapılmadan daha önce farklı bir rom ile downgrade yapılmış ve repair yapılmış görünüyor. Oem ve Yatay dikey sensör çalışıyor mu kontrol edin. Bu cihazı normal hale getirmek istiyorsanız
Fastboot mode alın
fastboot getvar vendor country

Gerekli işlem hakkında bilgi verelim.
Ustam p20 litle aldim yurtdisi paketinden android 9 cikti nasil ımeı repair yardimci olursaniz sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Box Almanız Gerek Malesef Oda Ücretli

sürüm düşürme olayını hallettim ben box almayım ben musrıflık olur :) imei repair için uzaktan yardım yapabılecek bır arkadas varmı acaba emegını karsılamak kaydıyla.....
Soriiym Musait Olan Arkdaşlarımız Varsa Yönlendririm

Cok tesekkur ederim

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

arkadaşlar MERHABA
NOVA3E ANE-LX2 8.0.0.140 C636 İMEİ ATILMIŞ TELEFONUMU ANDROİD 9 A GÜNCELLEME KONUSUNDA YARDIMCI OLABİLECEK KİMSE VARMI-UZAKTAN YARDIM OLUR.EL EMEGİ NEYSE KARŞILIĞI VERİLİR.TŞK

Konu İle alakalı olan musaıd bır arkadas yokmu....

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slm hisuite üzerinden orjınal romunu ve son sürümünü yüklüyebilirsiniz ama husite imeı repair yapılmış cihazların günccelemesini her zmn görmüyor.ikinci secenek telefonunuzu kapatın, kapalı durumda şarja takın sonra ses yükseltme ve güç düğmesine basılı tutun ekran gelene kdr bekleyın sonra elinizi cekın recovery download önüne cıkacak onu sec ve wi-fi ağına bağlan sonra telefon orjinal romunu yükliyecek bü işlem wi-fi hızınıza bağlı olarak brz zaman alabilir ama kesınlıkle karışmayın telefon orjinal romunu yükleyip kendisi acılacak sonra fabrika ayarlarına kesinlikle dönder ki imei repair yapılmış romdan kaynaklı sistem hataları kalmasın.Bendede aynı sorun vardı bu iki işlemle çözdüm kesinlikle işe yarar.
Ab
slm hisuite üzerinden orjınal romunu ve son sürümünü yüklüyebilirsiniz ama husite imeı repair yapılmış cihazların günccelemesini her zmn görmüyor.ikinci secenek telefonunuzu kapatın, kapalı durumda şarja takın sonra ses yükseltme ve güç düğmesine basılı tutun ekran gelene kdr bekleyın sonra elinizi cekın recovery download önüne cıkacak onu sec ve wi-fi ağına bağlan sonra telefon orjinal romunu yükliyecek bü işlem wi-fi hızınıza bağlı olarak brz zaman alabilir ama kesınlıkle karışmayın telefon orjinal romunu yükleyip kendisi acılacak sonra fabrika ayarlarına kesinlikle dönder ki imei repair yapılmış romdan kaynaklı sistem hataları kalmasın.Bendede aynı sorun vardı bu iki işlemle çözdüm kesinlikle işe yarar.

Geri
Üst Alt