Çözüldü Huawei P20 Lite Güncelleme Sorunu

• Konbuyu başlatan cankat47
  • Başlangıç tarihi
(C636) son guncellemesı hangisiyle onu alır

nasıl yapıldığı hakkında yardımcı olursanız sonucu yazarım
Cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses kısma tuşuna basılı tutarak sağlam bir usb kablo ile pc'ye bağlayın.

Bilgisayarınızda CMD açın ve aşağıdaki komutları tek tek girip enter basın ve çıkacak sonuçları yazınız.

Kod:
fastboot oem get-product-model

fastboot getvar vendorcountry 

fastboot oem get-build-number 

fastboot oem device-info

slm hisuite üzerinden orjınal romunu ve son sürümünü yüklüyebilirsiniz ama husite imeı repair yapılmış cihazların günccelemesini her zmn görmüyor.ikinci secenek telefonunuzu kapatın, kapalı durumda şarja takın sonra ses yükseltme ve güç düğmesine basılı tutun ekran gelene kdr bekleyın sonra elinizi cekın recovery download önüne cıkacak onu sec ve wi-fi ağına bağlan sonra telefon orjinal romunu yükliyecek bü işlem wi-fi hızınıza bağlı olarak brz zaman alabilir ama kesınlıkle karışmayın telefon orjinal romunu yükleyip kendisi acılacak sonra fabrika ayarlarına kesinlikle dönder ki imei repair yapılmış romdan kaynaklı sistem hataları kalmasın.Bendede aynı sorun vardı bu iki işlemle çözdüm kesinlikle işe yarar.
dostum ikinci söylediğin şekilde yaptım oldu teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190509-113955.jpg
    Screenshot_20190509-113955.jpg
    178.3 KB · Görüntüleme: 459
Bu yöntem her cihazda işe yaramıyor bilginiz olsun.

Usta dun biri hata aldığını yazmıştı bilmiyorum artık ben ıkı defa denedim Bi sorun yasamadım
Ben hata almıştım dün paylaştım hala aynı sorunu yaşıyorum huawei nova 3e ane lx2 c636 8.0.0.0.120 imei atılmış cihaz güncelleme almıyor. Cihazda ne işlem yapılmış bilmiyorum recovery moda alıyorum WiFi açık ama "getting package info failed" hatası alıyorum indirme yapmıyor.

Ben hata almıştım dün paylaştım hala aynı sorunu yaşıyorum huawei nova 3e ane lx2 c636 8.0.0.0.120 imei atılmış cihaz güncelleme almıyor. Cihazda ne işlem yapılmış bilmiyorum recovery moda alıyorum WiFi açık ama "getting package info failed" hatası alıyorum indirme yapmıyor.
hata alması imei repiarden değil ilk taramada wi-fi güncelleme paketini yakalamıyor connected to wi-fi yan tarafında change var ona basın aynı wi-fi ağından yine bağlanın bu sefer yakalayacaktır aynı hatayı bende aldım ikinci bağlanmada güncelllemeyi aldı wi-fi ağınız zayıf mı deneyın olmazsa başka wi-fidende bağlanabilirsiniz kaç defa denedınız sürekli hatamı alıyorsunuz

Son düzenleme:
hata alması imei repiarden değil ilk taramada wi-fi güncelleme paketini yakalamıyor connected to wi-fi yan tarafında change var ona basın aynı wi-fi ağından yine bağlanın bu sefer yakalayacaktır aynı hatayı bende aldım ikinci bağlanmada güncelllemeyi aldı wi-fi ağınız zayıf mı deneyın olmazsa başka wi-fidende bağlanabilirsiniz kaç defa denedınız sürekli hatamı alıyorsunuz
5 veya 6 defa denedim ama olmadı wifi ağı zayıf değil 2 diş çekiyor

Denedim son resmi sürüm diyor
hisuite brz sıkıntılı cok nadir yakalıyor güncellemeleri ben bi kere hisuıteden güncelleme yapmıştım oda defalarca denedım sonra yakaladı sen recovery modda başka bir wi-fiden dene belki yakalar veya arada bir hisuiteden dene daha iyi anlayan ustalar var onlarda yardımcı olur

hisuite brz sıkıntılı cok nadir yakalıyor güncellemeleri ben bi kere hisuıteden güncelleme yapmıştım oda defalarca denedım sonra yakaladı sen recovery modda başka bir wi-fiden dene belki yakalar veya arada bir hisuiteden dene daha iyi anlayan ustalar var onlarda yardımcı olur
Tamam teşekkür ederim

Geri
Üst Alt