Huawei P20 Lite Oem İnfo

Mrb P20 Lite ane-x1 c432 dual sım telefonuma ane-lx2 c636 eomınfo dosyasını sd Kartta atıp twrp uzerınden restore ettim derleme numaram (oxcb) oldu ane-lx2 8.0.0.140 (c636) stock rom yuklememe ragmen degısmedı aynı yontemle c432 ye donebılırmıyım veya derleme numarası degısmeden c636 stock rom yukluyebılırmıyım hcu programı var ama kredi yok telefonu okuttugumda bilgıler bu şekilde cıkıyor @silivriserdar @Nbrios hocam yardımlarınızı bekliyorum.

mX97BY.jpg

VQJXZR.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Mrb P20 Lite ane-x1 c432 dual sım telefonuma ane-lx2 c636 eomınfo dosyasını sd Kartta atıp twrp uzerınden restore ettim derleme numaram (oxcb) oldu ane-lx2 8.0.0.140 (c636) stock rom yuklememe ragmen degısmedı aynı yontemle c432 ye donebılırmıyım veya derleme numarası degısmeden c636 stock rom yukluyebılırmıyım hcu programı var ama kredi yok telefonu okuttugumda bilgıler bu şekilde cıkıyor @silivriserdar @nybros hocam yardımlarınızı beklıyorum Hızlı Resim - Img 20191204 192606 Hızlı Resim - Img 20191204 194252
Hcu Düzeletebilrsiniz Hocam Kredi Gerekmez

Olemı hocam tam olarak hangi işlemi yapmam lazım biraz detay verirmısınız eskı bolge kodunumı yanı c432 mı cevırmem lazım tekrar
Hocam Musait Olunca Yazacam Burdan Size Bağlanıp Beraber Bakarız

burada ki yazılımı yükle sorun düzelir

Sorun çözüldü mü?​

Sorun çözüldü mü?
hayır hocam hcu dan bölge değiştirme işlemi yapmaya calıştım ama kredi yok gibisinden bir yazı geldi hcu olan bir yere götürüp bölge değiştirme işlemi yapacam galiba sd karrattan twrp üzerinden olmaz değilmi

hayır hocam hcu dan bölge değiştirme işlemi yapmaya calıştım ama kredi yok gibisinden bir yazı geldi hcu olan bir yere götürüp bölge değiştirme işlemi yapacam galiba sd karrattan twrp üzerinden olmaz değilmi
HCU Client Tool ücretli bir araçtır. Lisanslı olması lazım.​

HCU Client Tool ücretli bir araçtır. Lisanslı olması lazım.
onu biliyorum hocam burdaki teknık servislerde vardır ama huaweilerden cok fazla anlamıyorlar genelde samsung v.s gibi markalardan daha cok anlıyorlar ama basit bir işlem birde telefonu fastboot modunda pc bağlayınca phone unlocked yazıyor ama frp yok hocam bunun nedenı derleme surümünün bozulmuş olması ve oem kildinin geliştirici seneceklerde olmamasımı

onu biliyorum hocam burdaki teknık servislerde vardır ama huaweilerden cok fazla anlamıyorlar genelde samsung v.s gibi markalardan daha cok anlıyorlar ama basit bir işlem birde telefonu fastboot modunda pc bağlayınca phone unlocked yazıyor ama frp yok hocam bunun nedenı derleme surümünün bozulmuş olması ve oem kildinin geliştirici seneceklerde olmamasımı
Merhaba Musaitseniz Anyy Destek İndirip Atarmısınız

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt