Bilgi Huawei P20 Lite Şebeke Sorunu

• Konbuyu başlatan adem63
  • Başlangıç tarihi
A

adem63

Merhaba Arkadaşlar benim yurtdışı Huawei p20 lite ane-LX2 cihazım var Vodafone hat kullanıyorum . Cihazım 4.5g ağı kesilip gidiyor sürekli sorun nedir acaba arkadaşlarımda Vodafone kullanıyor onlarda böyle sorun Bi yok ilgilenirseniz çok sevinirim TSK.

Merhaba Arkadaşlar benim yurtdışı Huawei p20 lite ane-LX2 cihazım var Vodafone hat kullanıyorum . Cihazım 4.5g ağı kesilip gidiyor sürekli sorun nedir acaba arkadaşlarımda Vodafone kullanıyor onlarda böyle sorun Bi yok ilgilenirseniz çok sevinirim TSK.
Cİhaza Önceden IMEI Repair İşlemi Yapıldımı

Hocam Farklı Yazılımlar Denemeniz Gerek Ama Bunlar son Kulanıcının Yapacğaı İşlmler Değil Malesef
bildiğiniz bir yazılım var mı ben yazılım yuklemesini biliyorum. ayrıca Bi kez hı suite uygulamasından yazılım düşürdüm sorun çözülmedi bende tekrar telefonu güncelledim.

bildiğiniz bir yazılım var mı ben yazılım yuklemesini biliyorum. ayrıca Bi kez hı suite uygulamasından yazılım düşürdüm sorun çözülmedi bende tekrar telefonu güncelledim.
Format attınız mı?​

denerim o zmn onu. bizim bir arkadaşa sordum dediki senin cihaz Lx2 Çin modeli global değil o yüzden oyle İnterneti ne kadar doğru bilmiyorum.
Cihazın seri numarasını atın bakayım. IMEI değil sadece seri numarasını atın.​

ztn

Huawei garanti sorgula sayfasında kapsam Çin diyor ztn.version Çin diyemi 4.5 g çekmiyor acaba onu merak ediyorum
Evet band farkı var. Sizin gibi farklı markalarında Çin versiyonunu satın alanlar sitede bir çok konu açtı.​

Geri
Üst Alt