Yardım Huawei Y7 2019 Board Yazılımdan Sonra Galeri Açmıyor

reis4747

VIP Üye
huawei y7 2019 dub lx1 galeri açmıyor board yazılım yükledim repair yaptım board ta sıkıntı yok orda kamera açıyor galeriye giriyor ama normal yazılım yükledikten sonra çektiğim resmi galeride açmıyor galeriye girip resimin üzerine tıkladığımda geri atıyor ana menüye

cihazı sıfırlamayı dene huawei cihazlarında cok rastladım o duruma sıfırlamadan sonra düzeliyor

huawei y7 2019 dub lx1 galeri açmıyor board yazılım yükledim repair yaptım board ta sıkıntı yok orda kamera açıyor galeriye giriyor ama normal yazılım yükledikten sonra çektiğim resmi galeride açmıyor galeriye girip resimin üzerine tıkladığımda geri atıyor ana menüye
Sytem bozulmuştur büyük ihtimalle. En son sürümü Hi Suite veya eRecovery Üzerinden güncelleme yapıp sıfırlama yapın.​

20191116_133350[1].jpg

abi sıfırladım yine olmadı h suitede bunu diyor başka bi yplu yokmudur bunun 4 tane var hepside öyle

board soft ne ile yükledin umt ile mi

sigmadan nasıl yapılıyor abi

slm ustalar bende de aynı durumda cihaz var ..c185 buna sd cartla rom yüklesek yeterli olurmu?

Arkadaşlar benimde başıma geldi ben şu şekilde düzelttim düzelttim hcu client yedek aldığım bak dosyaları ile Düzelttim c185 olan başka bir cihazın bak dosyasını (Hcu dan reapair umts )bölümünden (Load data from backup) Tıklayarak seçtim
(Repair as empty board) seçeneğini işaretledim
Repair yaptım herşeyi yükledi cihazın seri numarası bile o cihaza ait oldu
Tekrar sadece imei repair yaptım
Ve en sonunda sdkartla yazılım yükledim cihazdaki bütün sorunlar düzeldi
Hakkındaki yazılar model bilgileri bile düzeldi
Almış olduğum DUB-LX1-(C185) Dosyasını budur

Ekli dosyalar

• 20200109_101101_357237040047026.rar
    281 bayt · Görüntüleme: 54
Geri
Üst Alt