FRP Huawei Y9 2019 JKM-LX2 (C636) FRP Reset

hamiz

Üye
Merhaba arkadaşlar.
Bu cihazın frp'sini kıramadım. Şimdiye kadar ki tüm yöntemler artık geçersiz. Tüm açıklar kapatılmış görünüyor.
Cihazın üzerindeki yazılım:
JKM-LX2 9.1.0.224 (C636)
Bunu downgrade etme şansımız var mı?

Merhaba arkadaşlar.
Bu cihazın frp'sini kıramadım. Şimdiye kadar ki tüm yöntemler artık geçersiz. Tüm açıklar kapatılmış görünüyor.
JKM-LX2 9.1.0.224 (C636)
1. Test Point ile kırabilirsiniz. İçini açıp SigmaKey Box, EFT Dongle veya benzeri araçlar ile kırılıyor.

2. FRP kodu alıp fastboot modda girip içini açmadan 10 dk ds kırıp müşteriye teslim ederseniz. :)

Merhaba arkadaşlar.
JKM-LX2 9.1.0.224 (C636)
bunu denedinizmi ?

Başarıya en yakın olduğum yöntem bu. Fakat şifre girmen gereken yerde önce cihazın kilidini açın diye hata veriyor. Geç olayı var fakat geçince de bembeyaz bir ekranda duruyor. Sanki "buraya kadar evlat" der gibi :)

Başarıya en yakın olduğum yöntem bu. Fakat şifre girmen gereken yerde önce cihazın kilidini açın diye hata veriyor. Geç olayı var fakat geçince de bembeyaz bir ekranda duruyor. Sanki "buraya kadar evlat" der gibi :)
o Zaman Serdar ustamin soylediyi gibi Eft ve ya Sigma varmi elinizde?test pointle yapin

Geri
Üst Alt