Bilgi Magisk ve Xposed Nedir? Nasıl Kullanılır?

Sdt01

Üye
Arkadaşlar magisk manager uygulamsındada modul indirilip kurulma özeliği var xposed uygulamasındada modül indirme özelliği var ben şunu anlamadım magisk modülleri ile xposed modülleri aynımıdır ne fark var sadece magisk modulleri yeterli olurmu xposed kurmasam

Arkadaşlar magisk manager uygulamsındada modul indirilip kurulma özeliği var xposed uygulamasındada modül indirme özelliği var ben şunu anlamadım magisk modülleri ile xposed modülleri aynımıdır ne fark var sadece magisk modulleri yeterli olurmu xposed kurmasam
Magisk hiç denemedim ama denemek lazım. Yarın ilk fırsatta deneyeyim
Farklı moduller kullanıyor olabilirler

Hocam telefonumun markasi n935f magisk rootlu ve xposed yuklemek istiyorum. Dogru dosya hangisi bilmiyorum nasil yuklenecegini ve hangi dosyayi kullanmam gerek sizce

Hocam telefonumun markasi n935f magisk rootlu ve xposed yuklemek istiyorum. Dogru dosya hangisi bilmiyorum nasil yuklenecegini ve hangi dosyayi kullanmam gerek sizce
Cihazın arama yerinden *#1234# yapıp çıkan resmi konuya atın bakalım. Uygun root dosyasını verelim yükleyin.​

Xposed framework yuklemek istiyorum
Magisk manageri aç indir bölümğne gir xposed yaz resimde işaretledşğimi yükle de sonra yeniden başlat örnek
20191026_231516.jpg

yeniden başlattıktan sonra apk sını indşr sorun çıkarsa tekrar yeniden başlat düzelecektir link
Burada

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bildigin saglam id changer programi varmi acaba hangi programi denediysem degistiremedim id yi arkadas o programla deniyo oluyor ben deniyorum olmuyor hemde hicbir programla olmuyor

Bildigin saglam id changer programi varmi acaba hangi programi denediysem degistiremedim id yi arkadas o programla deniyo oluyor ben deniyorum olmuyor hemde hicbir programla olmuyor
Olması lazım cihazlarımız aynı id changer nedir bu arada

android sürümü _B07 Olan T80 cihazımı B04 e indirdim bana da anlatırmısnız twrp+root ihtiyacım var

Geri
Üst Alt