Yardım OPPO F9 CPH1823 IMEI Repair

• Konbuyu başlatan GencayRS
  • Başlangıç tarihi
G

GencayRS

Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm başlıkta belirttiğim oppo f9 cph1823 model telefona sahibim bu telefona kapağını açmadan testpoint yapmadan imei repair yapmak istiyorum bana yardımcı olabilecek biri varmı hangi programdan yapmam gerekiyor veya bir program satın almam gerekiyormu yardımcı olursanız çok sevinirim yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler. (Diğer konulardan net bir çözüm çıkartamadım)
Screenshot_2019-10-09-00-20-16-93.png

Arkadaşlar öncelikle selamun aleyküm başlıkta belirttiğim oppo f9 cph1823 model telefona sahibim bu telefona kapağını açmadan testpoint yapmadan imei repair yapmak istiyorum bana yardımcı olabilecek biri varmı hangi programdan yapmam gerekiyor veya bir program satın almam gerekiyormu yardımcı olursanız çok sevinirim yanıtlarınız için şimdiden teşekkürler. (Diğer konulardan net bir çözüm çıkartamadım)
Ekli dosyayı görüntüle 7707
Umt varmı elinizde
Umt dongle ile olur bence

10 farklı yöntem denedim ama yok olmuyor com port driveri yüklüyorum ama olmuyo com port olmayınca dongle görmüyor windows 7 64 bit sistem kullanıyorum

Driverlerdan kaynaklı bir hata var büyük ihtimal. Manual olarak seçip denedinizmi driveri

bunu çözebilecek bir arkadaş yokmu team wiewer felan vereyim gerekirse halledelim şunu

CIHAZI KAPAT .TEAM VERAR ŞİFRESNI YOLLARMISIN BIR

com port driverini kurabilsem lisans kolayda 10 farklı driver denedim görmüyor telefonu driverden yana sorun yaşıyorum ben

ustalar hepinize kolay gelsin oppo a9 2020 CPH1941 b cihaza repar işlemi yapabiliyormuyuz işlemci qualcomm snapdragon 665

Geri
Üst Alt