adnanmirsad56

FREE PALESTINE
Genel Moderator
Merhaba Arkadaşlar
Bu konumuzda sizlere REEDER A8i QUAD INTEL ATOM işlemcili tablete nasıl yazılım yüklenir onu anlatmaya çalışacağım.

Önce Yazılımı BURADAN indirelim
Yükleme programnıda BURADAN indirip kuralım.

Programı kurup açın

Resimdeki gibi Browseye tıklayıp .xml dosyamızı seçiyoruz. Tableti kapalı şekilde takın ve FLASH butonuna İşlemleri otomatik yapacaktır.
Tablet kapalı şekilde görmezse açık şekilde bağlayın.
İyi forumlar

Screenshot_2.png
WhatsApp Image 2019-10-01 at 09.01.25.jpeg

Eline Sağlık abi

Merhaba Arkadaşlar
Bu konumuzda sizlere REEDER A8i QUAD INTEL ATOM işlemcili tablete nasıl yazılım yüklenir onu anlatmaya çalışacağım.

Programı kurup açın
Resimdeki gibi Browseye tıklayıp .xml dosyamızı seçiyoruz. Tableti kapalı şekilde takın ve FLASH butonuna İşlemleri otomatik yapacaktır.
İyi forumlar

Ekli dosyayı görüntüle 7520Ekli dosyayı görüntüle 7521
Teşekürller

start verdikten sonra cihaz fastboota geçiyor fakat platform tool cihazı fastbootdaa görmüyor zaman aşımına uğrayıp hata veriyor ne yapmalıyım

start verdikten sonra cihaz fastboota geçiyor fakat platform tool cihazı fastbootdaa görmüyor zaman aşımına uğrayıp hata veriyor ne yapmalıyım
Aygıt yöneticisinde cihaz görünüyor mu

Selamun aleykum a8i quad tablet yazılım atıyorum %8 hata veriyor @adnanmirsad56

Ekli dosyalar

• IMG_20200304_022714.jpg
    IMG_20200304_022714.jpg
    6.1 MB · Görüntüleme: 296
Şarj ettim tam dolu sarjı gene aynı hatayı veriyor droidboot yazarken @adnanmirsad56IMG_20200304_064731.jpg

Farklı usb denedim aynı diroidboot açtığımda hata sdcard fail yazıyor tablette

Cihazda tepki var hard reset denedim aynı şuanda cihazda android çöktü açılınca shell yazısı çıkıyor

Evet denedim hep hata aldım hangi yazılım buna uygun bilemedim 3 tane farklı modellere yazılım attım buna atamadım

Ekli dosyalar

• IMG_20200311_032917.jpg
    IMG_20200311_032917.jpg
    470.3 KB · Görüntüleme: 291
  • IMG_20200313_043100.jpg
    IMG_20200313_043100.jpg
    747 KB · Görüntüleme: 282
Evet denedim hep hata aldım hangi yazılım buna uygun bilemedim 3 tane farklı modellere yazılım attım buna atamadım
Ana kart üzerindeki yazılıları Google'da arama yapın. Aynı ana karta sahip başka bir modelin yazılımı uyabiliyor.​

Benim tabletim 5.1.1 güncellemesini aldı,fakat kesinlikle hiçbir wifi ağına bağlanmıyor. Bütün ağları görüyor bağlan diyorsun,kaydedildi bağlantı hatası diyor ve bağlanmıyor. İlk sürümünde gayet normaldi.
ilk romu bulma şansımız varmı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim

Benim tabletim 5.1.1 güncellemesini aldı,fakat kesinlikle hiçbir wifi ağına bağlanmıyor. Bütün ağları görüyor bağlan diyorsun,kaydedildi bağlantı hatası diyor ve bağlanmıyor. İlk sürümünde gayet normaldi.
ilk romu bulma şansımız varmı acaba? Yardımcı olursanız sevinirim
Reeder firmasından isteyin genelde veriyorlar.​

Merhaba Arkadaşlar

Programı kurup açın
İyi forumlar

Ekli dosyayı görüntüle 7520Ekli dosyayı görüntüle 7521
merhaba ben normal elle format attım tablet açıldı fakat kablosuz ağı seçtikten sonraki saydafa bu işlem biraz sürebilir bölümünden ileri gitmiyor orda kalıyor ne yaptıysam olmadı

merhaba ben normal elle format attım tablet açıldı fakat kablosuz ağı seçtikten sonraki saydafa bu işlem biraz sürebilir bölümünden ileri gitmiyor orda kalıyor ne yaptıysam olmadı
Geri gel İnterneti kapat. Atlar o adımı

teşekkürler . sanırım başka problemvar done dedi ama yine açılmıyor
Mesaj Otomatik Birleştirildi:

problem intel android driver güncellemesinden sanırım yine haber vereceğim.

Geri
Üst Alt