Yardım Samsung Galaxy A20 SM-A202F U1 IMEI Repair İşlemi

ozturkcep

Üye
selamın aleykum ustalarım cihaz 9.0 u1 root yaptım repair yaptım fakat cihaz sıfırlanması gerekti sonra cihaza rom atmak zorunda kaldım sıfırlandı şu an root atamıyorum imei yazılmış fakat imei ng de şimdi ne yapmam gerekli
20190925_143511.jpg

attığın yazılımın ap cihazın donload bölümüne at sonra magisk ile apyi rotlayıp cihaza o ap ile yazılımı at rotlanır

selamın aleykum ustalarım cihaz 9.0 u1 root yaptım repair yaptım fakat cihaz sıfırlanması gerekti sonra cihaza rom atmak zorunda kaldım sıfırlandı şu an root atamıyorum imei yazılmış fakat imei ng de şimdi ne yapmam gerekli Ekli dosyayı görüntüle 7323
Cihazın Rootlanması İcin Prenormal Sorununun Düzeltilmesi Gerek Cihaz Prenormal Şuan

Prenormal i kaldırdım usta rootladım cihazı yine sıfırlamam ı istedi sıfırladım cihaz açıldı patch sertifika yapmam gereklimi gerekli ise denedim yine root olmadığını söylüyor z3x fakat şu an cihaza şebeke geldi arama yapıyor (düzeltme yapıyorum arama yapmasının sebebi wifi araması açıkmış ) ama imei ng de

Prenormal i kaldırdım usta rootladım cihazı yine sıfırlamam ı istedi sıfırladım cihaz açıldı patch sertifika yapmam gereklimi gerekli ise denedim yine root olmadığını söylüyor z3x fakat şu an cihaza şebeke geldi arama yapıyor (düzeltme yapıyorum arama yapmasının sebebi wifi araması açıkmış ) ama imei ng de
Hocam Sİzin Seriyse Sıkıntı Yok Bazen Cihazlar NG De Kalır Sım kart Takınca Şebeke Gelir

imei kayıtlı ustad zaten cihazı ng den çıkaramadım bir daha rootlayamıyorum patch sertifika yapmak istiyorum cihaz rootlu olmadığını söylüyor

imei kayıtlı ustad zaten cihazı ng den çıkaramadım bir daha rootlayamıyorum patch sertifika yapmak istiyorum cihaz rootlu olmadığını söylüyor
Sim kart takın şebeke vermesi lazım. Şebeke vermezse o zaman alternatif yollar bakılır.​

malesef serdar usta sim kartı taktım şebeke gelmedi ne yapabiliriz

malesef serdar usta sim kartı taktım şebeke gelmedi ne yapabiliriz
Root yapınca sıfırlıyor ya.
Sıfırladıktan sonra oem ve prenormal kontrol edip düzelt. root dosyasını tekrar yükle. Patch yap olur

yapamadım ustalarım tekrar root attım cihaz of oluyor tekrar yazılım attım bu cihaza imei yazılması için özel repair imei yazılımımı atmamız lazım
root olayını birde odin yada z3x le boot olan rarlı dosyayı atıyorum ardından başka işlemmi yapmam gerekli patch yapmak için

yapamadım ustalarım tekrar root attım cihaz of oluyor tekrar yazılım attım bu cihaza imei yazılması için özel repair imei yazılımımı atmamız lazım
root olayını birde odin yada z3x le boot olan rarlı dosyayı atıyorum ardından başka işlemmi yapmam gerekli patch yapmak için
Hocam Cİhazı Rootlayıp Repair Sonrasında Bide Patch Yapın

Geri
Üst Alt