silivriserdar

Genel Moderator
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A20 SM-A205F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.

Root işlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alınız cihazınızın içindeki herşey silinecektir.

Ayrıca root cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı öyle root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

Yapılışı ;

1. Cihazın ayarlarına girip USB hata ayıklama ve varsa oem kilidini kilidini açın.

2. Cihazınızın ayarlarında bulunan hesaplar kısmından google hesabını kaldırın.

3. Cihazı download moda alın.

4. Odin programında AP yerine boot.tar dosyasını seçin ve yükleme yapın.

5. Cihaz siyah ekranda sıfırlama isteyecektir. Sıfırlaya basın ve cihazın açılmasını bekleyin. Bazen sıfırlama isteyebilir sıkıntı olmaz. Cihaz gene root edilmiş olacaktır.

6. Cihaz açılınca cihazı Wi-Fi bağlayın ve kurun.

7. Magisk Manager uygulamasını açın ve güncelleme yapın. Eğer Magisk Manager uygulaması yoksa buradan indirip kurun.

Magisk Manager içine girin ve cihazı 2 kere kapatıp açın. Cihazınız artık root edilmiştir. Bazı durumlarda root yetkileri geç verilir biraz sabırlı olunuz.

Root olup olmadığını öğrenmek için Root Cheker uygulamasını indirip açın.

8. İşlemler bu kadar. Takıldığınız yerden konu altından yorum yaparsanız yardımcı olmaya çalışırız.

Son düzenleme:
Merhaba GSM Turkey Üyeleri bu paylaşacağım konuda Samsung Galaxy A20 SM-A205F cihazına ait root dosyasını paylaşacağım.

Root işlemini yapmadan önce tüm gerekli yedeklerinizi düzgünce alınız cihazınızın içindeki herşey silinecektir.

Ayrıca root cihazınızı garanti dışı bırakacaktır. Root nedir? Ne işe yarar bunları araştırıp cihazınızı öyle root ediniz.

Bu yapacağınız işlemlerden oluşacak olumsuzluklardan ben ve gsmturkey.net sorumlu değildir. Tüm sorumluluk size aittir.

Linki görmek için konuyu beğenin ve ardından sayfayı yenileyin link gözükecektir.

[Gizli içerik]
Usta costum binary oem lock hatası alıyorum neden oem de açık ama öyle ?

[Gizli içerik]
Ustalar cevaplarınızı bekliyorum acil ?

Ekli dosyalar

• 69618269_457841824813754_389296870796558336_n.jpg
    69618269_457841824813754_389296870796558336_n.jpg
    1.6 MB · Görüntüleme: 90
ustam makinayla dowland moda alıyorum boş ekran çıkıyor şimdi görsel yüklüyorum boot dosyasını yazınca böyle oluyor
Manuel olarak alıp bak bi bazen oem açık görünüyor ama download da kapalı çıkıyor

bu resimdeki aynı mode bendede var oem açık ama dowload modda oem unlock on(u) yazıyor çözüm bula bildinizmi

bu resimdeki aynı mode bendede var oem açık ama dowload modda oem unlock on(u) yazıyor çözüm bula bildinizmi
ona çözüm bulduk hocam bootlader açman lazım ama waranty void 1 olduğu için bu sefer imei yazılmıyor 50 tane sorun çıkarmışlar ya

ona çözüm bulduk hocam bootlader açman lazım ama waranty void 1 olduğu için bu sefer imei yazılmıyor 50 tane sorun çıkarmışlar ya
Hata resmini atabilirmisniz

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyalar

• 69995896_2607013196026612_8604866307797549056_n.jpg
    69995896_2607013196026612_8604866307797549056_n.jpg
    1.4 MB · Görüntüleme: 74
bütün işlemler tamamdır bootloader kilit açarak halledildi acaba bu işlemlerden sonra bootloader kilidin kapatma olayı yokmu

olaki kapanmak istendiğinde nasıl kapatılıyor peki root şebeke gidecek de olsa

Geri
Üst Alt