Yardım Samsung Galaxy A3 SM-A310F Rom - Çok Garip Hata Buldum

• Konbuyu başlatan mustafaunsals
  • Başlangıç tarihi
M

mustafaunsals

Merhabalar.

ben a310f kullanıyorum. u5 den s5 sürümüne geçtim. Telefon çok kasıyor. Telefonu hardformat atılan menüyü açınca üst kısımda telefon modeli vb. bilgileri yazan kısım oluyor. O kısımda hala u3 Sürümü yazıyor. Ben u3 sürümüne geçmek istiyorum. denesem geçermi

önceden u3 sürümünden yükselltim. pişman oldum geri yükleyemeim odin hata verdi. ama telefon hardformat atılan kısımda u3 modelini buldum. o modeli atsam acaba acarmı

Usta Telefon Tam Aciliyorsa Eyer Hakkinda Kisminda Fotoraf Atarmisin
Acilmiyorsa Eyer Recovery Modda Fotoraf Atarmisin ?

Usta Telefon Tam Aciliyorsa Eyer Hakkinda Kisminda Fotoraf Atarmisin
Acilmiyorsa Eyer Recovery Modda Fotoraf Atarmisin ?
Hocam cihaz çalışıyor. fakat aşırı donuyor ve kasıyor. Müzik dinlerken kasıyor. klavye kasıyor daha çoookk var. Kullandığım model a310f 2016 s5 sürümüne geçince bçyle oldu maalsef. Cihaz çok güçlü fakat bu sürüm bozuk. u3 e geçemiyorum biliyorsnuz. Fakat bugun hardformat menüsünde eski u3 sürümümü gçrünce biraz sevindim. acaba eskisi gibi u3 sürümüme geçebilirmiyim

Hocam resimde bazı kısımları kapattım yanlıs anlamayın size güvenmediğim için değil. forumamisafir kullanıcılar girincebilgilerimi gçrmesin diye
20190911_213258.jpg

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190911-213446.png
    Screenshot_20190911-213446.png
    203.3 KB · Görüntüleme: 13
Telefonu download moda aldiginiz zaman orda binary kac ise odur. Recoveryde eksik yazilim yüklendiği icin u3 olarak kalmistir

Geri
Üst Alt