Samsung Galaxy A3 SM-A310F U5 FRP Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anlasildi kimse yapmamaiw

Bugün pazar. Ustalar müsait olmayabilir
Eft ile yapılabilir

denedim olmadi iade etdim artik yine gelirse bakariz

tesekkur ustam

uniy off içlal releasd hinaı les ar e al lowed to be flashe samsung j730gm dir ben telefonumu açmaya çalıştığımda bı yazı kırmızı olarak telefonun sol üst köşesine geliyor ve ne olduğuna baktım goglede bir şey çık madı ve telefon da açılmıyor acaba bana yardımcı olabilirmisiniz

Ekli dosyalar

• IMG-20200209-WA0001.jpeg
    IMG-20200209-WA0001.jpeg
    1.9 MB · Görüntüleme: 31
  • IMG-20200209-WA0003.jpeg
    IMG-20200209-WA0003.jpeg
    1,017.7 KB · Görüntüleme: 28
uniy off içlal releasd hinaı les ar e al lowed to be flashe samsung j730gm dir ben telefonumu açmaya çalıştığımda bı yazı kırmızı olarak telefonun sol üst köşesine geliyor ve ne olduğuna baktım goglede bir şey çık madı ve telefon da açılmıyor acaba bana yardımcı olabilirmisiniz
yazılım atmayı biliyormusun bilisayar var mı

yazılım atmayı biliyormusun bilisayar var mı

EVET HOCAM ELİMDE OCTTOPLUS DA VAR Z3 TE VAR İKİSİNİDE KULANIYORUM SADECE HANGİ SIKINTI BEN TELEFONUMUN YAZILIMINI 9.0 DAN 7.0 İNDİRECEM OKADAR AMA BİR TÜRLÜ YAZILIM KABUL ETMİYOR VE BAYA SIKINTI ÇİKARIYOR ACABA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ

EVET HOCAM ELİMDE OCTTOPLUS DA VAR Z3 TE VAR İKİSİNİDE KULANIYORUM SADECE HANGİ SIKINTI BEN TELEFONUMUN YAZILIMINI 9.0 DAN 7.0 İNDİRECEM OKADAR AMA BİR TÜRLÜ YAZILIM KABUL ETMİYOR VE BAYA SIKINTI ÇİKARIYOR ACABA BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ
Lütfen Büyük Harflerle Yazmaynız...!
U Sürü Uygunsa Sürüm Düşürme İşlemi Yapabilrsiniz

males u7 için sadece android 9 yazılımı var o yüzden düşmüyor repair mi yapmak istiyorsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt