Yardım Samsung Galaxy A6 SM-A600FN U4 EFT Dongle Root Sorunu

ferid1456

Yasaklı
salam dostlar, bir sorunum vardi, bilgisi olan yardımçı olsun lutfen, deməli, eft ile a600fn u4, 9.0 telefonunu root yapmak istiyorum, telefona flashladigim yazilimin, ap sini, ve blsini eftnin make root bolmesinden flashlayiram, cixarir eft pro dosyasini veriyor bana, telefonu download moda alıb, son etabi vururam eftpro dosyasini ki, root olsun telefon, resmini atdigim ekran da kaliyor, irelilemiyor. qeyd edimki, eyni zamanda ziple boot img lz4 ude apden vurub cixarib dosyani vurmuşam, eyni sorunu verib

Ekli dosyalar

• IMG_20190908_151538.jpg
    IMG_20190908_151538.jpg
    2.5 MB · Görüntüleme: 20
salam dostlar, bir sorunum vardi, bilgisi olan yardımçı olsun lutfen, deməli, eft ile a600fn u4, 9.0 telefonunu root yapmak istiyorum, telefona flashladigim yazilimin, ap sini, ve blsini eftnin make root bolmesinden flashlayiram, cixarir eft pro dosyasini veriyor bana, telefonu download moda alıb, son etabi vururam eftpro dosyasini ki, root olsun telefon, resmini atdigim ekran da kaliyor, irelilemiyor. qeyd edimki, eyni zamanda ziple boot img lz4 ude apden vurub cixarib dosyani vurmuşam, eyni sorunu verib
Ustam boot.img.lz4 dosyasını upload edip bana atın size root yapıp göndereyim

selamın aleyküm ustalar .
a600fn u4 cihazı rootluyorum herşeyi denedim root olduktan sonra cihaz sürekli reset atmaya başlıyor cözen varmı ?

evet cihaza reset attım
twrp ile rootlarken heryeşi normal yapıyorum cihaz acıyor rootlanınca sonra reset atmaya başlıyor kendi kendine
Twrp den kaynaklı da olabilir. Magisk apk ile root dosyası oluşturup öyle deneyin

Geri
Üst Alt