Yardım Samsung Galaxy A7 2018 SM-A750F U2 "TWRP"

Merhabalar. Samsung Galaxy A7 2018 SM-A750F U2 cihazıma twrp yükleyince cihazı açamıyorum. Samsung ekranına gelip durmadan kapanıp açılıyor. tekrar twrp moda girip kontrol ettiğimde ise select storage kısmında 0 mb ile karşılaşıyorum. Wipe kısmından format data yapmadan telefon açılmıyor. Acaba bu twrp işlemi için box, chimera gibi şeyler mi lazım yoksa benim kullandığım twrp dosyaları mı bozuk??
Tek amacım custom bir rom yüklemek ama yardımlarınıza muhtacım.
Teşekkür ederim.

Merhabalar. Samsung Galaxy A7 2018 SM-A750F U2 cihazıma twrp yükleyince cihazı açamıyorum. Samsung ekranına gelip durmadan kapanıp açılıyor. tekrar twrp moda girip kontrol ettiğimde ise select storage kısmında 0 mb ile karşılaşıyorum. Wipe kısmından format data yapmadan telefon açılmıyor. Acaba bu twrp işlemi için box, chimera gibi şeyler mi lazım yoksa benim kullandığım twrp dosyaları mı bozuk??
Teşekkür ederim.
Twrp ler genelde U1 sürüme ait o yüzden açmıyor dur.

Teşekkür ederim.
Aşağıdaki konudaki sağlam dün denedik. Sadece magisk 20 zip kullanın. Dosya içindeki magisk kullanmayın. Magisk 20 zip indirip kullanın.

TWRP + ROOT - Samsung Galaxy A7 2018 SM-A750F/FN/G/GN TWRP And Root

Geri
Üst Alt