Yardım Samsung Galaxy A7 SM-A750F Root ve Şebeke Problemi

• Konbuyu başlatan Remoted
  • Başlangıç tarihi
R

Remoted

selam arkadaşlar hayırlı işler
A750F A7 2018 U1 cihaza repair ..patch boot.img ile magisk den sonra
formatlayınca şebeke gidiyor..
ama menüde magisk sürümü kalıyor o silnmiyor.wifi bağlayp güncelleyince İMEİ STATÜSÜ OK oluyor düzeliyor
başka kalıcı yolu yokmu ustalar

ama menüde magisk sürümü kalıyor o silnmiyor.wifi bağlayp güncelleyince İMEİ STATÜSÜ OK oluyor düzeliyor
Normalde format sonrası şebeke gitmiyor android 9.0 sürümünde, ama android 8.0 sürümünde denemedim. Birde Chimera Tool ile yapıyorsunuz dimi işlemleri IMEI Repair ve Patch Certificate işlemini.​

hayır z3x ile yaptım patch işlemini . repairi sadece chimera ile yazdım... patch silinmiyor..ama ng düşüyor formatta...menüde magisk kalıyor onu 19.3 e güncelleyince geliyor
.

hayır z3x ile yaptım patch işlemini . repairi sadece chimera ile yazdım... patch silinmiyor..ama ng düşüyor formatta...menüde magisk kalıyor onu 19.3 e güncelleyince geliyor
.
Chimera Tool ile yaptığımız zaman birşey olmuyordu. İsterseniz Chimera Tool ile yapın.​

hmm twrp ile yapmadım … twrp den sonra magisk mi kullandın ustam...sitede varmı twrp acaba ?

ustam kullandığınız yazılımı ve rootun linkini atarmısınz bendede repair ok yanlız cihaza parmak izi kilidi koyulucağında çöküyo

ustam kullandığınız yazılımı ve rootun linkini atarmısınz bendede repair ok yanlız cihaza parmak izi kilidi koyulucağında çöküyo
Sorunu şu şekilde halledebilirsin.
Yazılım indir cihaza yükle. Rootu yazılımın içindeki boot dosyası ile yap sorun kalkacaktır

Geri
Üst Alt