Samsung Galaxy A70 SM-A705F FRP Reset İşlemi

• Konbuyu başlatan limusss
  • Başlangıç tarihi
L

limusss

arkadaşlar acil yardim istiyorum frp reset yapamadım acil donuş yaparmısınız

EDİT = ÇÖZÜLDÜ

Moderatör tarafında düzenlendi:
Lütfen Konu Acarekn Konu Başlıklarına Özen Gösterin..ki Yardımcı Olabileleim

hocam bu videolu işlem cozmedi kapalı bir simcard ile puk kodlarını yanlış girdim full ondan sonra youtubeden yaptım teşekkürler yardimlar icin hepinize :)
Cözdüğünüz Yöntemi Buraya Atarsanız Konuya Ekliyim Cözüldü Diye

Cözdüğünüz Yöntemi Buraya Atarsanız Konuya Ekliyim Cözüldü Diye
hocam anlattıgım gibi kapalı bir sim card pin kodlu pin kodunu yanlıs girin puk koduna düşücek ondan sonra puk kolarının hepsini yanlış girin 10 defa deneme hakkı var full yanlış girin sonra normal sim card cıkartıp on-off işlemi gibi devam edin :)

hocam anlattıgım gibi kapalı bir sim card pin kodlu pin kodunu yanlıs girin puk koduna düşücek ondan sonra puk kolarının hepsini yanlış girin 10 defa deneme hakkı var full yanlış girin sonra normal sim card cıkartıp on-off işlemi gibi devam edin :)
Ben sana yukarda atdigim cozumde ayni )

Simkartı boşuna telef etmişsin

Sorunun çözümü olan videoyu yoruma ekleyin konuyu düzenleme yapalım.​

Geri
Üst Alt