Stock Rom Samsung Galaxy C7 Pro SM-C7010 Android 7 Türkçe Stock Rom Yükleme Anlatımı

Factory reset yaparak sürüm vs düşmez cihaz sıfırlanır sadece

AUM-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tamamdır hallettim hocam, hard reset atarak tekrar android 7 kurulumu yaptım. Sonra internete bağlamadan sistem güncellemesini iptal ettim hatta geliştirici seçeneklerinde de mevcutmuş onu da iptal ettim
böylelikle yükseltme almamasını sağladım 7 olarak devam edicem.
Cihaz hantallıktan kurtuldu bide her telefon açılışta yeşil ekranda dönen çarklar gelmez umarım bir daha
Herkesin emeğine eline sağlık
Görüş ve yorumlarınız için teşekkürler

tamamdır hallettim hocam, hard reset atarak tekrar android 7 kurulumu yaptım. Sonra internete bağlamadan sistem güncellemesini iptal ettim hatta geliştirici seçeneklerinde de mevcutmuş onu da iptal ettim
Cihaz hantallıktan kurtuldu bide her telefon açılışta yeşil ekranda dönen çarklar gelmez umarım bir daha
Geçmiş olsun.​

Geçmiş olsun güle güle kullanın

Arkadaşlar tekrar selam 4 yıl sonra :)
bugüne kadar Samsung C7010 telefonuma sayenizde android 7.0 yaparak devam ettim.

Ama artık kullandığım bazı app lerde hata almaktayım hata bildirimi cihaz hücre yada wifi bağlı olmasına rağmen "internet bağlantısı yok" hatası almaktayım.

Aynı app i diğer telefonum J7 Prime android 8.1e sahip ona kurdum aktif sorunsuz çalışmaya başladı . yazılım sahibi firma ile yazıştım bana rutin şeyleri yapmamı söyledi yaptım ama android 7.0 halen çalışmadı. fakat android 8 de halen çalışmakta . durumu yazılım firmasına bildirdim konuyla ilgilenicez diye cevap döndü.

Kısacası sanırsam app lerin 7.0 a desteği bitmeye başladı.

Rootsuz olarak android 8.0 yükseltmek istiyorum ama problemsiz stabil hızlı olan android 8 i nasıl uygulamalıyım?
1. otomatik güncelleme mi yapmalıyım? sonrasında ne yapmalıyım
yada
2. dört sene sonrasında sıkıntısız tam Türkçe dil paketli stabil 8.0 var mıdır ?
Görüş ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Agalar adminler bi cevap yo mu ? bi yol haritası gösterseniz :? bu amatör arkadaşınıza yardım etmiş olursunuz
Teşekkürler

Geri
Üst Alt