Imei islemne gerek yok. ama lazim gelirse imei atarim. Bana sadece olarak EFS dosyasi lazim
Bu cihazlara imei repair yapılsa bile şebeke vermez. Kolay kolayda bu cihazların EFS dosyasının bozulduğunu görmedim.

20 TL ye sağdan soldan topladığınızı satıyonuz ne ayaksınız?
alıp veremediğiniz ne sizin kardeşim ya densiz densiz konuşuyorsunuz ayıp yaptığınız azıcık emeğe saygınız olsun adamlar işinizi çözüyor bide kalkmış lafını yapıyorsunuz azıcık edep. akıllı olan adam para vermez dediğin gibi sağdan soldan bulur yardım da istemez işiniz gücünüz sataşmak boş yorum yapmak dosyayı satan ben değilim kalkmış lafını bana yapıyorsun. @gsmci89 sen kimseye para verme kendin bul 20 değil 50 vereyim bu işi bırak yaptığını da düşünmüyorum zaten yapsan anlarsın halden. liseliler gibi burda bu konuyu abartıp uzatmaya gerek yok işim gücüm var.

ya arkadaslar. elinizde telefon varken yedek EFS almak zormu.?

alıp veremediğiniz ne sizin kardeşim ya densiz densiz konuşuyorsunuz ayıp yaptığınız azıcık emeğe saygınız olsun adamlar işinizi çözüyor bide kalkmış lafını yapıyorsunuz azıcık edep. akıllı olan adam para vermez dediğin gibi sağdan soldan bulur yardım da istemez işiniz gücünüz sataşmak boş yorum yapmak dosyayı satan ben değilim kalkmış lafını bana yapıyorsun. @gsmci89 sen kimseye para verme kendin bul 20 değil 50 vereyim bu işi bırak yaptığını da düşünmüyorum zaten yapsan anlarsın halden. liseliler gibi burda bu konuyu abartıp uzatmaya gerek yok işim gücüm var.
Gereken yapıldı. Rapor edin arkadaşlar biz gerekeni yaparız. Muhatap olmaya gerek yok böyle insanlarla.

Sanki var da biz vermiyoruz :D
Uyanık arkadaş EFS nin ne olduğunu bilmiyor. Diyorum bu cihaza imei repair işlemi yapılmıyor ne yapacaksın EFS dosyasını, sen ver diyor. Tabi ben kayıtlı cihazın EFS dosyasını size vereceğim sizde benim cihazı klon yapacaksınız. Hadi imei repair işlemi yapılsa verirsin EFS dosyasını ama yapılmıyor.

Geri
Üst Alt