Samsung Galaxy J Pro SM-J730GM/DS Android 9 U6 IMEI Repair

kolayiletisim

Yasaklı
Arkadaşlar J730GM/DS Android 9 U6 İmei Repair oluyor mu acaba deneyen var mı?

Evet ustam olur U7 de oluyor

Usta Android 8.1 u5 yaptım z3x ile şebeke geliyor ama ertesi günü ağ bağlantısı yok diyor, 2 defa patch yapıp gönderdim müşteriyi ertesi gün imeiler ng oluyor, 9 sürümüne yükseltmek istemiyorum, ama onda böyle bi sorun yoksa mecbur yükseltecez.

Usta Android 8.1 u5 yaptım z3x ile şebeke geliyor ama ertesi günü ağ bağlantısı yok diyor, 2 defa patch yapıp gönderdim müşteriyi ertesi gün imeiler ng oluyor, 9 sürümüne yükseltmek istemiyorum, ama onda böyle bi sorun yoksa mecbur yükseltecez.
Chimera ile denediniz mi?

Kahretsin Knox 1 hatası verdi, ayrıca server desteklemiyor dedi z3x.

Waiting ADB device... OK
Reading phone info...
Model: SM-J730GM
Android version: 9
PDA version: J730GMDXU7CSG3
CSC version: J730GMOLD7CSG3
Phone version: J730GMDXU7CSG2
Product code: SM-J730GZIUTHL
CSC country code: THAILAND
CSC sales code: THL
Phone SN: R58K63X0C4D
IMEI: 35427xxxxx
HW version: MP 0.500
RF cal date: 20180620
Chip name: EXYNOS7870
Modem board: SHANNON315
Security patch: 2019-07-01
Boot Warranty bit: 1
SIM State: LOADED,ABSENT
Checking Super user right... true
Initialization zTool... OK
Running zTool, please wait... OK
Reading data from phone... OK
Searching server... OK
Checking server answer... modem not supported
Searching server... OK
Checking available files... not found compatible file
KNOX WARRANTY VOID is 0x1. Phone is not supported

Done with Samsung Tool PRO v.37.0

Çözümü var mı arkadaşlar, sadece patch yapılacak, repair 8 sürümünde yapıldı, android 9 u7 sürümünde knox 1 hatası ve modem not supported hatası veriyor.

Cihazı iade ettim, android 8 U6 ile şebeke geldi fakat yeniden başlatınca ağ imeiler NG oluyordu, cihazı android 9 u7 ye güncelledim, patch yapamadım çünkü knox 1 hatası verdi, combination modemi bi şekilde yükledim ve patch yapabildim fakat hiç şebeke alamadım, pes ettim ve az önce cihazı iade ettim. Z3X yen güncelleme yayınlayıncaya kadar android 8 ve 9 repair yapmayacağım.

Cihazı iade ettim, android 8 U6 ile şebeke geldi fakat yeniden başlatınca ağ imeiler NG oluyordu, cihazı android 9 u7 ye güncelledim, patch yapamadım çünkü knox 1 hatası verdi, combination modemi bi şekilde yükledim ve patch yapabildim fakat hiç şebeke alamadım, pes ettim ve az önce cihazı iade ettim. Z3X yen güncelleme yayınlayıncaya kadar android 8 ve 9 repair yapmayacağım.
Bu A serileri hep problem. Aynı şekilde arkadaşın elinde vardı U7 yaptı olmadı şebeke düzgün vermedi iade etti.

U7 yapılıyor ama stabil değil. Yeni güncelleme vermesini bekleyeceğiz.​

Geri
Üst Alt