Samsung Galaxy J2 SM-J200GU Türkçe Dil Desteği Yok

anaxa91

Üye
Elimde J200GU cihaz var cihaz samsung yazısında takılı kalmış, cihazı stock rom attım fakat stock romların içinde türkçe dil desteği yok. Cihaz U3 ve rootlu. ADB Shell kullanarak MoreLangs Language gibi programlarla dil çevirmesi denedim fakat tam çevirmiyor maalesef. Tavsiye edebileceğiniz bir stock rom ya da custom rom var mı acaba?

Elimde J200GU cihaz var cihaz samsung yazısında takılı kalmış, cihazı stock rom attım fakat stock romların içinde türkçe dil desteği yok. Cihaz U3 ve rootlu. ADB Shell kullanarak MoreLangs Language gibi programlarla dil çevirmesi denedim fakat tam çevirmiyor maalesef. Tavsiye edebileceğiniz bir stock rom ya da custom rom var mı acaba?
Upload edemedim ama Buradan yazılımı indirin ve sadece system dosyasını atın
J200FXXU3AQC2_TUR

Upload edemedim ama Buradan yazılımı indirin ve sadece system dosyasını atın
J200FXXU3AQC2_TUR
Gönderdiğiniz dosyayı indirdim fakat dosya tek parça stock rom. bende başka bir rom kullandım, Cihaz Türkçe oldu ama imei gitti. ağda kayıtlı değil hatası alıyorum.

Gönderdiğiniz dosyayı indirdim fakat dosya tek parça stock rom. bende başka bir rom kullandım, Cihaz Türkçe oldu ama imei gitti. ağda kayıtlı değil hatası alıyorum.
imei numarası gözüküyormu? yoksa imei numarası var ama şebekemi gelmiyor?

Tek parça olsa bile z3x üzerinden sadece system atarsanız olurdu
şebeke sorununa gelirsek cihaza patch certifitace yapılacak bunun için elinizde box olması lazım cep telefonu tamiri yapan bir yere götürün

Geri
Üst Alt