Yardım Samsung Galaxy J3 Pro ROOT Sonrası Açılmama Sorunu

• Konbuyu başlatan emirhantr1
  • Başlangıç tarihi
E

emirhantr1

Arkadaşlar j3 pro telefonum var daha yeni bir abi konu açmış android 9 root atma diye onu ındırdım hepsını yaptım ama telefon açılmıyor galaxy j3 pro 2017 yazıyor daha sonra siyah ekran gelıyor orda kalıyor ben bunu nasıl düzeltebilirm

Arkadaşlar j3 pro telefonum var daha yeni bir abi konu açmış android 9 root atma diye onu ındırdım hepsını yaptım ama telefon açılmıyor galaxy j3 pro 2017 yazıyor daha sonra siyah ekran gelıyor orda kalıyor ben bunu nasıl düzeltebilirm
Cihazın download mod ve recovery mod ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.​

• Beğen
Tepkiler: Cvt
şuan cihaza hiçbir şekilde birşey yapamıyorum dowland modu açıyorum açılmıyor recovery modu açıyorum 1 kere açıldı birdaha açılmadı
Tüm tuşlara basılı tutarak recovery moda almaya çalışın. Mutlaka girer.​

denedim, ve olmadı kapandı tekrar siyah ekran geldi ve kendi kendini kapatıp açıyor 1 dakikda da bir

USB kablosunu telefonuma takıp denedim şuan recovery moddayım ve telefonun modeli sm j330f

Reebot System now
Reeboot to bootloader
Apply update from ABD
Apply update from SD CARD
Wipe data factory reset
wipe cache partitıon
Mount system
View recovery logs
run grpaichs test
power of

Reebot System now
Reeboot to bootloader
Apply update from ABD
Apply update from SD CARD
Wipe data factory reset
wipe cache partitıon
Mount system
View recovery logs
run grpaichs test
power of
Resim atın böyle olmaz. En üstte yazılanları yazın dedim siz alakasız yerleri yazmışsınız.​

bunu indirdikten sonra nasıl yapacağımı bılmıyorum yardımcı olurmusunuz ?

şuan indirmeye başladım 2108 mblik dosya iniyor doğru indiryorum değil mi dosya boyutu bakımından

merhaba tekrardan ben yazılımı ındırdım ama videolarda tek dosya var benım dosyamda 3 4 tane var hangınsıni seçeceğim

Geri
Üst Alt