Yardım Samsung Galaxy J5 Pro SM-J530F U4 DRK Fail

AdeLa

Üye
Merhaba ustalar elimde j530f u4 cihaz var. rootluyken oem kapadıkları için çökmüş. cihazı ayağa kaldırmak için u4 yazılım attım ancak recovery açılıp kapanıyordu ve cihaz açılmıyordu. Farklı farklı yazılımlardan sonuç alamayınca cihaza octopus dan reset efs yaptım ve cihaz recovery e girdi. Sadece recovery e giriyor işlem yapıyor ama altta dm-verity fail yazıyor. normal açarken de j5 pro yazısını geçiyor siyah ekranda kalıyor. u4 için hiçbiryerde eng boot yada combination bulamadım. u5 için de yok maalesef.
frp ve oem ON durumunda şuan.
bu konuda bir fikri olan armı

EFS Silme Nedeniniz Ne ?

Recovery Moda Giriyorsa Fotoraf Ata Bilirmisiniz Yardimci Olayim Size

COMBINATION_FAC_FA70_J530FMXXU4ARG1_FAC

Bunu denermisiniz

Merhaba ustalar elimde j530f u4 cihaz var. rootluyken oem kapadıkları için çökmüş. cihazı ayağa kaldırmak için u4 yazılım attım ancak recovery açılıp kapanıyordu ve cihaz açılmıyordu. Farklı farklı yazılımlardan sonuç alamayınca cihaza octopus dan reset efs yaptım ve cihaz recovery e girdi. Sadece recovery e giriyor işlem yapıyor ama altta dm-verity fail yazıyor. normal açarken de j5 pro yazısını geçiyor siyah ekranda kalıyor. u4 için hiçbiryerde eng boot yada combination bulamadım. u5 için de yok maalesef.
frp ve oem ON durumunda şuan.
bu konuda bir fikri olan armı
Ustam cihazi şarjda birak baya alsin sonra yazilimi cihaz açilana kadar at bende ayni sorunla karşilaştim surekli yazilim attim cihaz acildi

SM-A310F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt