Yardım Samsung Galaxy J5 SM-J510F U2 Screen Lock FRP On Bilgiler Silinmeden Ekran Şifresini Kırmak

• Konbuyu başlatan Israfil_92
  • Başlangıç tarihi
I

Israfil_92

J510f frp:eek:n bilgiler silinmeden nasil acmak olar?

Eft dongle ve BMT yoxladim olmadi. adb acilmir.... octoplus dada eng root lazim o yok bende internetdede bulamadim.

Eft Dongle'ı @adnanmirsad56 ustamla birlikte denedik.Beta olduğu için kırmadı.Combination dosyasından boot,sboot,system ve recovery yükleyin. açılınca apk installer ile samsung hesabı ekleyin.Daha sonra orjinal yazılımı yükleyin.Samsung S-Finder web sitesinden eklediğiniz hesabı girerek şifreyi kaldırın.

EFT ve BMT ile yoxladim olmadi. Bi wekilde adb combinationla acdim kirdi gosterdi amma kilit hala ekranda

umt samsung tool ile deneyin bende çok cihaz başarılı oldu üstündeki yazılım full ve combinasion istiyor

system,sboot,boot recovery (combinaniton) yükledikten sonra adbyi aç. Eft dongle'da apk instaler ile samsung account apk yükle(pc ile).Ayarlara gir samsung hesabı ekle.Sonra normal flash yap(system,sboot,boot recovery). Cihaz açılınca da BURAYA gir.Samsung hesabını yaz. Şifreyi kaldır yap. İşlem tamamdır.
bu apk'yı eft ile yükle BURADA

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt