Kerem47

GSTPRO Geliştirici
Genel Moderator
Merhaba arkadaşlar bu konuda Samsung galaxy J6 SM-J600FN U4 Android 9.0 ROOT dosyasını paylaşacağım

Bu ROOT dosyası Gsm Turkey Root Tool ile yapılmıştır

Bu ROOT dosyasını odin AP/PDA bölümünden yükleyebilirsiniz

Bilgilerinizi yedek alınız cihaz sıfırlama istiyebilir.

Cihaza MAGISK apk kurun ve cihazınız ROOT olmuştur

Tarafımca Denenmiştir

ROOT DOSYASI
Gizli İçerik
.png

Son düzenleme:
Hocam merhaba,bu cihazlara yapılan repair işleminden sonra fabrika ayarı yapılırsa şebeke de sorun olur mu

LYA-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam merhaba,bu cihazlara yapılan repair işleminden sonra fabrika ayarı yapılırsa şebeke de sorun olur mu

8 ve 9 sürümlerde çoğu cihazda fark ettim 2019 usulü repair yapılan cihazlarda sıfırlama sonrası patch silinmiyor
fakat sıfırlama işleminden sonra güvenlik bildirimi ve cihazın prenormal durumuna düşüp
bir sonraki yeniden başlatma işleminde frp ekranına düşmesin cihazdaki 3. parti boot dosyası yüzünden​

8 ve 9 sürümlerde çoğu cihazda fark ettim 2019 usulü repair yapılan cihazlarda sıfırlama sonrası patch silinmiyor
fakat sıfırlama işleminden sonra güvenlik bildirimi ve cihazın prenormal durumuna düşüp
bir sonraki yeniden başlatma işleminde frp ekranına düşmesin cihazdaki 3. parti boot dosyası yüzünden​
Güvenlik bildirimi geliyor sürekli hocam

Ellerine Salik Usta.

u4 icin repair cikmismi?

Emeğine sağlık hocam,bir de repair işlemi başarılı bir şekilde yapılan j600fn iki gün sonra NG e düştü hocam.sebebi ne olabilir sizce? Müşteri fabrika ayarı yapmış olabilir dedim ama yapmamış,
Cihaz Chimera Yapmışsanız Ucak Moduna Girince Beklmeyip Cıkarmıştır Büyük İhtimal Müştri Cıkarınca Şebeke Vermez Cihaz

Sıfırlnmış Olabilir Hocam Siz Tkrardan Patch Yapıp Verin
Bende öyle düşündum ama geliştirici ayarları aktif hocam,sıfırlansa geliştirici ayarları kapalı hale gelmez miydi

Bende öyle düşündum ama geliştirici ayarları aktif hocam,sıfırlansa geliştirici ayarları kapalı hale gelmez miydi

Genelde 9.0 Sıfırlaarda Sıfırlamlarda Şbeke Gitmez Asslında Bu Cihazı Denemedim .. Siz Tekrardan Patch İşlemi Yapıp Verin Tekrar Aynı Sorunda Gelirse Ozaman Tekrar Bi Yazılım Yükler İşlemleri Yenide Yaparsınız

Genelde 9.0 Sıfırlaarda Sıfırlamlarda Şbeke Gitmez Asslında Bu Cihazı Denemedim .. Siz Tekrardan Patch İşlemi Yapıp Verin Tekrar Aynı Sorunda Gelirse Ozaman Tekrar Bi Yazılım Yükler İşlemleri Yenide Yaparsınız

root atınca ok oldu hocam.root silinmiş

dijitalde unutmayın donanımsal bir arıza yoksa
cihazı bir kere kapatıp açın eğer şebeke geliyorsa tamamdır
yani dijitalde cihaz kafasına göre 1 gün sonraya şebeke vermeyecek şekilde kendini proglamlamaz böyle bir şey söz konusu değil
tüm gerekli adımları uygulayın güvenlik bildirimini kapatın kapatmazsanız muhakkak döner o cihaz
o bildirime tıklayınca rootu siliyor tekrar verdiğim dosyayı flash edersen şebeke gelecektir
bu sefer güvenlik bildirimini kapatıp vermeyi unutma

dijitalde unutmayın donanımsal bir arıza yoksa
cihazı bir kere kapatıp açın eğer şebeke geliyorsa tamamdır
yani dijitalde cihaz kafasına göre 1 gün sonraya şebeke vermeyecek şekilde kendini proglamlamaz böyle bir şey söz konusu değil
tüm gerekli adımları uygulayın güvenlik bildirimini kapatın kapatmazsanız muhakkak döner o cihaz
o bildirime tıklayınca rootu siliyor tekrar verdiğim dosyayı flash edersen şebeke gelecektir
bu sefer güvenlik bildirimini kapatıp vermeyi unutma

güvenliği bu defa kapattım hocam,magiski bile sakladım:)

Geri
Üst Alt